Menu
NYHEDER 04. april kl. 13:06
Kunsten i uge 14 Træn på kunsten i uge 14
NYHEDER
28. december kl. 15:08 Ny U16-cheftræner
Klubben
27. december kl. 11:58 Fyrværkerisalg i samarbejde med HIF
Klubben
21. december kl. 16:23 VARSEL - HIF generalforsamling mandag 31. januar 2022
Klubben
15. november kl. 22:49 Hvem skal være "årets træner/leder 2021
Næste HIF-kampe
Maj 2022
23.
mandag
19.00
Lyngby BK
-
Herrer
M+32
M+32 Øst 2022 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Bane 3
Hvidovre IF
Lyngby Stadion
Bane 3
23.
mandag
19.00
Hvidovre
-
Herrer
Senior
NordicBet Liga Oprykningsspil 2021/22 • Pulje 1
PRO VENTILATION ARENA
FC Helsingør
PRO VENTILATION ARENA
24.
tirsdag
19.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (06) Forår • P2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
GVI
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
24.
tirsdag
19.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger M (06/07) Forår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
HIK 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
24.
tirsdag
19.40
Husum Bk.
-
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Hvidovre IF 2
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
25.
onsdag
17.30
Hvidovre IF 2
-
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (09) 8:8 Forår • P1
Intet anvendes
Bane 4
B 1908 (1)
Intet anvendes
Bane 4
25.
onsdag
18.00
Fremad Valby
-
Herrer
M+60
M+60 7M Forår • Mester
Kunst, Valby IP, tribunen
Kunstbane 2 - 50
Hvidovre/Friheden
Kunst, Valby IP, tribunen
Kunstbane 2 - 50
25.
onsdag
19.00
Hvidovre IF/Friheden
-
Herrer
M+50
M+50 M 7M Forår • Mester
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Dragør BK
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
25.
onsdag
20.30
B93 3
-
Herrer
Senior
Serie 3, P2/5 Forår • P2
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF 3
B 93 Svanemølleanlæg.
26.
torsdag
19.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
Senior
Serie 1, Kv Forår • P1B
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Sundby 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
28.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (09) 8:8 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
KB 5
Hvidovre IF's baner
Bane 4
28.
lørdag
11.30
B93 5
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Forår • P3
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF 3
B 93 Svanemølleanlæg.
28.
lørdag
12.15
Roskilde
-
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Roskilde Idrætspark
Bane 2
Hvidovre IF
Roskilde Idrætspark
Bane 2
28.
lørdag
14.45
Roskilde
-
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Roskilde Idrætspark
Bane 2
Hvidovre IF
Roskilde Idrætspark
Bane 2
28.
lørdag
15.30
Hvidovre IF 2
-
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 2
NB Bornholm
Hvidovre IF's baner
Bane 2
29.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Vanløse IF 2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
29.
søndag
10.00
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 3 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Ørestad IF 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
29.
søndag
10.00
Sundby Bk.
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (06) Forår • P2
Kløvermarkens Idrætsanlæg
19 (Kunst)
Hvidovre IF
Kløvermarkens Idrætsanlæg
19 (Kunst)
29.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (08) Forår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
FB
Hvidovre IF's baner
Bane 3
29.
søndag
10.00
B 1908 4
-
Herrer
U13
U13 Drenge 6 (09) 8:8 Forår • P6
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 3
Sundby Idrætspark
29.
søndag
11.15
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 2 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 3
FB 2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
29.
søndag
12.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (05) • Øst 2
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Farum 2
Hvidovre IF's baner
Bane 2
29.
søndag
13.30
AC Horsens
-
Herrer
Senior
NordicBet Liga Oprykningsspil 2021/22 • Pulje 1
CASA Arena Horsens
Hvidovre
CASA Arena Horsens
29.
søndag
14.00
FA 2000
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) forår • Pulje A
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 7
Hvidovre IF
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 7
29.
søndag
16.00
Fix
-
Herrer
U15
U15 Drenge M (07) Forår • Mester
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
30.
mandag
19.00
Hvidovre IF
-
Herrer
Senior
Herre Senior 5 7M Forår • P6
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Copenhagen Foxes
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
30.
mandag
19.00
Hvidovre/Friheden
-
Herrer
M+60
M+60 7M Forår • Mester
Strandmarkens Fritidscenter
Union
Strandmarkens Fritidscenter
31.
tirsdag
18.45
HIK 2
-
Kvinder
U13
U13 Piger Mester (09) 8:8 Forår • P1
Gentofte Sportspark
K1 A
Hvidovre IF
Gentofte Sportspark
K1 A
Juni 2022
1.
onsdag
19.00
Hvidovre IF(1)
-
Kvinder
Senior
Sydbank Kvinde Pokalen 2022/23 - Øst • Pokal
Hvidovre IF's baner
Bane 4
CBS Sport (KS)
Hvidovre IF's baner
Bane 4
1.
onsdag
19.00
Hvidovre IF
-
Herrer
M+32
M+32 Øst 2022 • Pulje 1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Dragør Bk.
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
1.
onsdag
19.15
Hvidovre IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2022 (06) • P4
Avedøre Stadion Kunstgræs
Bane 2
Roskilde Boldklub
Avedøre Stadion Kunstgræs
Bane 2
2.
torsdag
16.55
JIF Hakoah
-
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (09) 8:8 Forår • P1
Ryparken Idrætsanlæg
Hvidovre IF 2
Ryparken Idrætsanlæg
2.
torsdag
18.30
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U13
U13 Drenge 6 (09) 8:8 Forår • P6
Avedøre Stadion
Bane 4
Jægersborg
Avedøre Stadion
Bane 4
2.
torsdag
18.30
Hvidovre IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) forår • Pulje A
Hvidovre IF's baner
Kunst 2
Slagelse B&I
Hvidovre IF's baner
Kunst 2
4.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge M (07) Forår • Mester
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Kastrup 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
4.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 2 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Fremad Valby 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 8v8 3 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Tårnby FF 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
lørdag
11.30
B 93 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF 1
B 93 Svanemølleanlæg.
4.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Hvidovre IF's baner
Bane 2
SfB-Oure FA
Hvidovre IF's baner
Bane 2
4.
lørdag
12.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Forår • P3
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Skjold 3
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
4.
lørdag
12.00
Fremad Valby 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 4 Forår • Pulje 2
Valby IP, tribunen
Bane 26-1
Hvidovre IF 4
Valby IP, tribunen
Bane 26-1
4.
lørdag
14.00
Kastrup Bk
-
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Kastrup IA ved Røllikevej
Hvidovre IF 2
Kastrup IA ved Røllikevej
4.
lørdag
14.30
Hvidovre IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Hvidovre IF's baner
Bane 2
SfB-Oure FA
Hvidovre IF's baner
Bane 2
5.
søndag
10.00
Brønshøj. 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (08) Forår • P1
Tingbjerg Idrætspark
Kunst 2 (Ny)
Hvidovre IF 2
Tingbjerg Idrætspark
Kunst 2 (Ny)
5.
søndag
12.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
Senior
Serie 1, Kv Forår • P1B
Hvidovre IF's baner
Bane 4
FC Damsø 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
5.
søndag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (06) Forår • P2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Tårnby FF 2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
5.
søndag
12.00
Fremad Amager 3
-
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (09) 8:8 Forår • Pulje 2
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 2
Sundby Idrætspark
5.
søndag
12.00
Greve Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (05) • Øst 2
Greve Idræts Center
Hvidovre IF 2
Greve Idræts Center
5.
søndag
14.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
Senior
Serie 3, P2/5 Forår • P2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
FB 6
Hvidovre IF's baner
Bane 3
8.
onsdag
16.45
B93
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 11M (09) forår • Pulje A
Ryparken Idrætsanlæg
Kunst 2
Hvidovre IF
Ryparken Idrætsanlæg
Kunst 2
8.
onsdag
18.00
Sundby 2
-
Kvinder
U13
U13 Piger Mester (09) 8:8 Forår • P1
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Bane 17 A
Hvidovre IF
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Bane 17 A
8.
onsdag
19.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger M (06/07) Forår • P1
Avedøre Stadion
Kunst 2
KFUM
Avedøre Stadion
Kunst 2
8.
onsdag
19.15
Hvidovre IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2022 (06) • P4
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Nykøbing FC
Hvidovre IF's baner
Bane 2
8.
onsdag
22.00
Vinder KB 5/Fremad Amager 2
-
Herrer
Senior
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior • Pulje 1
Intet anvendes
Hvidovre IF 2
Intet anvendes
9.
torsdag
18.15
AB Tårnby
-
Herrer
M+60
M+60 7M Forår • Mester
Tårnby Stadion
Vestamager Idrætsanlæg Kunst 2/2 - modsat indgangen
Hvidovre/Friheden
Tårnby Stadion
Vestamager Idrætsanlæg Kunst 2/2 - modsat indgangen
9.
torsdag
18.30
Fix
-
Herrer
M+50
M+50 M 7M Forår • Mester
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF/Friheden
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
9.
torsdag
18.45
HIK
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) forår • Pulje 1
HIK
HIK Kunst 2 (11-mands)
Hvidovre IF
HIK
HIK Kunst 2 (11-mands)
9.
torsdag
20.00
Union
-
Herrer
M+32
M+32 Øst 2022 • Pulje 1
Genforeningspladsen
Hvidovre IF
Genforeningspladsen
10.
fredag
18.00
Valby
-
Kvinder
Senior
Serie 1, Kv Forår • P1B
Kunst, Valby IP, tribunen
Hvidovre IF
Kunst, Valby IP, tribunen
11.
lørdag
10.00
FB 29
-
Herrer
Senior
Herre Senior 5 7M Forår • P6
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF
Valby IP, tribunen
11.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Skovshoved IF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
11.
lørdag
10.00
FA 2000 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 7B
Hvidovre IF 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 7B
11.
lørdag
10.00
Dragør BK 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 2 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
Hvidovre IF 3
Dragør Bk
11.
lørdag
10.00
Måløv BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) forår • Pulje A
Måløv Idrætspark
Hvidovre IF
Måløv Idrætspark
11.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 4 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Dragør BK 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
11.
lørdag
10.25
B 93 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF 3
B 93 Svanemølleanlæg.
11.
lørdag
10.25
Vanløse IF 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 3
GVI. Nymosen
Hvidovre IF 3
GVI. Nymosen
11.
lørdag
10.50
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
GVI 4
B 93 Svanemølleanlæg.
11.
lørdag
10.50
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 3
GVI. Nymosen
BK Stefan 1
GVI. Nymosen
11.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 2
-
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (09) 8:8 Forår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Nørrebro United
Hvidovre IF's baner
Bane 4
11.
lørdag
11.30
B 93 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 1 Forår • Pulje 3
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF 1
B 93 Svanemølleanlæg.
11.
lørdag
11.40
Valby BK 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 3
GVI. Nymosen
Hvidovre IF 3
GVI. Nymosen
11.
lørdag
12.00
B 1908 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 3 Forår • Pulje 2
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 4
Sundby Idrætspark
11.
lørdag
12.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
BK Fix 1
B 93 Svanemølleanlæg.
11.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 11M (09) forår • Pulje A
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Holbæk B&I
Hvidovre IF's baner
Bane 2
11.
lørdag
12.15
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
KB. Pile Alle
KB 1
KB. Pile Alle
11.
lørdag
12.30
Næstved
-
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Hvidovre IF
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
11.
lørdag
12.30
Hvidovre IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Mester (09) 8:8 Forår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
B 93 2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
11.
lørdag
12.40
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
KB. Pile Alle
Dragør BK 1
KB. Pile Alle
11.
lørdag
13.15
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Tårnby FF 1
B 93 Svanemølleanlæg.
11.
lørdag
13.30
B 1908 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
KB. Pile Alle
Hvidovre IF 1
KB. Pile Alle
11.
lørdag
14.45
Næstved
-
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Hvidovre IF
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
11.
lørdag
15.30
Hvidovre IF 2
-
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Bispebjerg Bk.
Hvidovre IF's baner
Bane 2
12.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Genforeningspladsen
Bk. Union (2)
Genforeningspladsen
12.
søndag
10.00
FA 2000 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår • Pulje 1
Dragør Bk
Hvidovre IF 2
Dragør Bk
12.
søndag
10.00
B 1903 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
Hvidovre IF 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
12.
søndag
10.00
B 1903 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 2
Bavnehøj Idrætsanlæg
Hvidovre IF 2
Bavnehøj Idrætsanlæg
12.
søndag
10.00
B 1903 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 3
Bavnehøj Idrætsanlæg
Hvidovre IF 3
Bavnehøj Idrætsanlæg
12.
søndag
10.00
FB 2
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (06) Forår • P2
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF
Kunst, Jens Jessens Vej
12.
søndag
10.00
HIK 2
-
Kvinder
U16
U16 Piger M (06/07) Forår • P1
HIK
HIK Kunst 1( 11-mands)
Hvidovre IF
HIK
HIK Kunst 1( 11-mands)
12.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår • Pulje 3
Genforeningspladsen
Bk. Union (1)
Genforeningspladsen
12.
søndag
10.25
HIK 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Frem, Valby IP
Hvidovre IF 1
Frem, Valby IP
12.
søndag
10.25
B 1908 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
Lersøparken
Hvidovre IF 2
Lersøparken
12.
søndag
10.25
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår • Pulje 1
Dragør Bk
Kastrup BK 1
Dragør Bk
12.
søndag
10.25
Jægersborg BK 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6
Husumparken
Hvidovre IF 5
Husumparken
12.
søndag
10.50
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Frem, Valby IP
KB 4
Frem, Valby IP
12.
søndag
10.50
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
Lersøparken
HB 2
Lersøparken
12.
søndag
10.50
Skovshoved IF 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Genforeningspladsen
Hvidovre IF 2
Genforeningspladsen
12.
søndag
10.50
Hvidovre IF 5
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6
Husumparken
Bispebjerg BK 1
Husumparken
12.
søndag
10.50
BK Vestia 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
Hvidovre IF 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
12.
søndag
10.50
BK Vestia 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 2
Bavnehøj Idrætsanlæg
Hvidovre IF 2
Bavnehøj Idrætsanlæg
12.
søndag
10.50
BK Vestia 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 3
Bavnehøj Idrætsanlæg
Hvidovre IF 3
Bavnehøj Idrætsanlæg
12.
søndag
10.50
KB 4
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 4
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Hvidovre IF 4
Hvidovre IF's baner
Bane 3
12.
søndag
10.50
FA 2000 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår • Pulje 3
Genforeningspladsen
Hvidovre IF 3
Genforeningspladsen
12.
søndag
11.15
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Genforeningspladsen
Tårnby FF 2
Genforeningspladsen
12.
søndag
11.15
BK Fix 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår • Pulje 1
Dragør Bk
Hvidovre IF 2
Dragør Bk
12.
søndag
11.15
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
B 93 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
12.
søndag
11.15
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 2
Bavnehøj Idrætsanlæg
B 93 2
Bavnehøj Idrætsanlæg
12.
søndag
11.15
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 3
Bavnehøj Idrætsanlæg
B 93 3
Bavnehøj Idrætsanlæg
12.
søndag
11.15
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 4
Hvidovre IF's baner
Bane 3
B.93 4
Hvidovre IF's baner
Bane 3
12.
søndag
11.15
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår • Pulje 3
Genforeningspladsen
BK Rødovre 1
Genforeningspladsen
12.
søndag
11.40
Bispebjerg Bk. 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
Lersøparken
Hvidovre IF 2
Lersøparken
12.
søndag
11.40
BK Fix 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6
Husumparken
Hvidovre IF 5
Husumparken
12.
søndag
12.00
Fremad Valby 3
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 8v8 3 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Bane 26-1
Hvidovre IF 1
Valby IP, tribunen
Bane 26-1
12.
søndag
12.00
B93 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge M (07) Forår • Mester
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF 2
B 93 Svanemølleanlæg.
12.
søndag
12.00
GVI 3
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Forår • P3
GVI. Nymosen
Hvidovre IF 3
GVI. Nymosen
12.
søndag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) forår • Pulje A
Hvidovre IF's baner
Bane 2
HB Køge
Hvidovre IF's baner
Bane 2
12.
søndag
12.15
FA 2000 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Dragør Bk
Hvidovre IF 3
Dragør Bk
12.
søndag
12.30
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (09) 8:8 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
AB Tårnby 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
12.
søndag
12.30
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U13
U13 Drenge 6 (09) 8:8 Forår • P6
Hvidovre IF's baner
Bane 4
AB Tårnby 4
Hvidovre IF's baner
Bane 4
12.
søndag
12.40
KB 5
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
12.
søndag
12.40
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Dragør Bk
Kastrup BK 2
Dragør Bk
12.
søndag
13.05
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Skjold 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
12.
søndag
13.15
Østerbro IF 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Ryparken Idrætsanlæg
Kunst 1B
Hvidovre IF 2
Ryparken Idrætsanlæg
Kunst 1B
12.
søndag
13.30
Ørestad IF 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Dragør Bk
Hvidovre IF 3
Dragør Bk
12.
søndag
13.55
KB 6
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
12.
søndag
14.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (08) Forår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Vanløse
Hvidovre IF's baner
Bane 4
12.
søndag
14.55
KB 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
12.
søndag
14.55
KB 10
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF 4
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
12.
søndag
15.20
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Skjold 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
12.
søndag
15.20
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Skjold 4
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
12.
søndag
16.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Vestamager
Hvidovre IF's baner
Bane 3
12.
søndag
16.10
KB 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
12.
søndag
16.10
KB 12
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF 4
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
13.
mandag
18.00
KFUM
-
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (09) 8:8 Forår • P1
Emdrupparken
Hvidovre IF 2
Emdrupparken
13.
mandag
18.15
BK Hellas 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 2 Forår • Pulje 3
Engdraget
Hvidovre IF 3
Engdraget
13.
mandag
19.00
Hvidovre IF
-
Herrer
Senior
U21 A, 2022 forår (2000 og yngre) • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 2
KFUM BK, Roskilde
Hvidovre IF's baner
Bane 2
14.
tirsdag
19.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2022 (06) • P4
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Nykøbing FC
Hvidovre IF's baner
Bane 2
15.
onsdag
19.00
AB
-
Herrer
M+32
M+32 Øst 2022 • Pulje 1
Akademisk Boldklub
Hvidovre IF
Akademisk Boldklub
15.
onsdag
19.00
Hvidovre IF/Friheden
-
Herrer
M+50
M+50 M 7M Forår • Mester
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Gentofte FK
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
16.
torsdag
18.15
Sundby Bk.
-
Herrer
M+60
M+60 7M Forår • Mester
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Bane 60
Hvidovre/Friheden
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Bane 60
17.
fredag
17.45
KB 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 1 Forår • Pulje 3
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 11
Hvidovre IF 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 11
18.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
B 93 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
18.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 2 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
B 93 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
18.
lørdag
10.00
FB 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 3 Forår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 4
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
lørdag
10.00
AC Amager Academy
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 2
Sundby Idrætspark
18.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
Gentofte Sportspark
BK Hekla 2
Gentofte Sportspark
18.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
Grøndal Multicenter
GVI 1
Grøndal Multicenter
18.
lørdag
10.25
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
Grøndal Multicenter
FA 2000 1
Grøndal Multicenter
18.
lørdag
10.50
B 93 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
Gentofte Sportspark
Hvidovre IF 2
Gentofte Sportspark
18.
lørdag
11.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) forår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Hvidovre IF
Frederiksværk Stadion
18.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 2 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Fremad Amager 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
18.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 2
Gentofte Sportspark
HIK 2
Gentofte Sportspark
18.
lørdag
11.15
Husum BK 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 5v5 1-2 Forår • Pulje 1
Grøndal Multicenter
Hvidovre IF 1
Grøndal Multicenter
18.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 4 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
HIK 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
18.
lørdag
12.30
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 8v8 3 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
B 1908
Hvidovre IF's baner
Bane 3
18.
lørdag
13.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Kolding IF
Hvidovre IF's baner
Bane 2
18.
lørdag
15.15
Hvidovre IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Kolding IF
Hvidovre IF's baner
Bane 2
19.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
B 1908 1
Dragør Bk
19.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår • Pulje 1
Tingbjerg Idrætspark
B 93 1
Tingbjerg Idrætspark
19.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Sundby Idrætspark
B 93 2
Sundby Idrætspark
19.
søndag
10.00
Hvidovre IF 5
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6
Vigerslevparken
Pioneren 2
Vigerslevparken
19.
søndag
10.00
B 1908 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 3
Vanløse Idrætspark
Hvidovre IF 3
Vanløse Idrætspark
19.
søndag
10.00
Valby BK 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 4
Vanløse Idrætspark
Hvidovre IF 4
Vanløse Idrætspark
19.
søndag
10.25
BK Frem 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Holmens IA
Hvidovre IF 1
Holmens IA
19.
søndag
10.25
B 1908 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 3
GVI. Nymosen
Hvidovre IF 3
GVI. Nymosen
19.
søndag
10.25
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår • Pulje 1
Tingbjerg Idrætspark
Jægersborg BK 1
Tingbjerg Idrætspark
19.
søndag
10.25
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Sundby Idrætspark
Fremad Amager 1
Sundby Idrætspark
19.
søndag
10.25
Kastrup BK 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
19.
søndag
10.50
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Holmens IA
KB 3
Holmens IA
19.
søndag
10.50
Dragør BK 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
Hvidovre IF 1
Dragør Bk
19.
søndag
10.50
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 3
GVI. Nymosen
GVI 2
GVI. Nymosen
19.
søndag
10.50
KB 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 3
Vanløse Idrætspark
Hvidovre IF 3
Vanløse Idrætspark
19.
søndag
10.50
KB 8
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 4
Vanløse Idrætspark
Hvidovre IF 4
Vanløse Idrætspark
19.
søndag
10.50
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Husum BK 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
19.
søndag
11.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
HIK 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
19.
søndag
11.15
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
HIK 1
Dragør Bk
19.
søndag
11.15
Dragør BK 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår • Pulje 1
Tingbjerg Idrætspark
Hvidovre IF 2
Tingbjerg Idrætspark
19.
søndag
11.15
Dragør BK 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 3
Sundby Idrætspark
19.
søndag
11.15
Hvidovre IF 5
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6
Vigerslevparken
Skovshoved IF 3
Vigerslevparken
19.
søndag
11.15
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 3
Vanløse Idrætspark
Vanløse IF 3
Vanløse Idrætspark
19.
søndag
11.15
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 4
Vanløse Idrætspark
Vanløse IF 4
Vanløse Idrætspark
19.
søndag
11.40
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Holmens IA
CIK 1
Holmens IA
19.
søndag
11.40
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 3
GVI. Nymosen
GVI 3
GVI. Nymosen
19.
søndag
11.40
Dragør BK 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
19.
søndag
12.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (05) • Øst 2
Hvidovre IF's baner
Bane 2
LSF
Hvidovre IF's baner
Bane 2
19.
søndag
12.15
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1
Nørrebro United 6
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1
19.
søndag
12.15
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
B 1908 2
Dragør Bk
19.
søndag
12.15
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
B 1908 4
Dragør Bk
19.
søndag
12.15
B 1908 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 1
Vanløse Idrætspark
Hvidovre IF 1
Vanløse Idrætspark
19.
søndag
12.15
B 1908 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
Hvidovre IF 2
Vanløse Idrætspark
19.
søndag
12.40
Fremad Valby 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
19.
søndag
13.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
KB 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
19.
søndag
13.05
Fremad Valby 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
Hvidovre IF 3
Bavnehøj Idrætsanlæg
19.
søndag
13.05
Dragør BK 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
Hvidovre IF 2
Dragør Bk
19.
søndag
13.05
Dragør BK 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
Hvidovre IF 4
Dragør Bk
19.
søndag
13.05
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 1 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Aakanden GF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
19.
søndag
13.05
KB 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 1
Vanløse Idrætspark
Hvidovre IF 1
Vanløse Idrætspark
19.
søndag
13.05
KB 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Forår • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
Hvidovre IF 2
Vanløse Idrætspark
19.
søndag
13.30
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1
Fremad Amager 4
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1
19.
søndag
13.30
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
HIK 2
Dragør Bk
19.
søndag
13.30
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
HIK 3
Dragør Bk
19.
søndag
13.30
Hvidovre IF 1
-