Menu
NYHEDER 23. september kl. 11:17
Hvidovre IF støtter FODBOLDTRØJE FREDAG Imorgen fredag d. 24/09-2021
NYHEDER
06. august kl. 13:07 Ændring i åbningstider på kontoret.
NYHEDER
20. juli kl. 19:38 Kontoret holder lukket
Klubben
15. juli kl. 01:14 EKSTRA TRÆNINGSTILBUD FOR DRENGE & PIGER U8-U10
NYHEDER
29. juni kl. 13:06 Kontoret holder ferie
Næste HIF-kampe
September 2021
27.
mandag
20.30
KB
-
Herrer
M+32
M+32 Øst 2021 • Øst
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 9
Hvidovre IF
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 9
28.
tirsdag
20.00
Rødovre
-
Herrer
M+50
M+50 M 7M Efterår • P1
Rødovre Stadion Kunst
Hvidovre IF/Friheden
Rødovre Stadion Kunst
29.
onsdag
18.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Nørrebro United
Hvidovre IF's baner
Bane 4
29.
onsdag
18.15
FA 2000
-
Herrer
Senior
Sydbank Pokalen 2021/22 • Pulje 1
Frederiksberg IP, kunst
Hvidovre
Frederiksberg IP, kunst
30.
torsdag
20.30
Hvidovre IF
-
Herrer
M+40
M+40 1 Efterår • Pulje 1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Olympia 1921
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Oktober 2021
1.
fredag
17.00
FB 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 1 Efterår • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 2
Kunst, Jens Jessens Vej
2.
lørdag
09.00
FA 2000 2
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 3 8v8 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8B
Hvidovre IF
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8B
2.
lørdag
10.00
AC Amager Academy
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 1 Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 1
Sundby Idrætspark
2.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) efterår • Pulje A
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Nykøbing FC
Hvidovre IF's baner
Bane 3
2.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (07) Efterår • P4
Hvidovre IF's baner
Bane 4
B 1903 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
2.
lørdag
11.00
Kastrup BK 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Røllikevej
Hvidovre IF 4
Røllikevej
2.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) efterår • Pulje A
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Næstved I.F.
Hvidovre IF's baner
Bane 3
2.
lørdag
13.00
Hvidovre
-
Herrer
Senior
NordicBet Liga 2021/22 • 1.Division
PRO VENTILATION ARENA
Bane 1
AC Horsens
PRO VENTILATION ARENA
Bane 1
2.
lørdag
13.00
B 93 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 2 Efterår • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 2 B - B 93
Hvidovre IF 3
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 2 B - B 93
2.
lørdag
13.00
Hobro IK
-
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
DS Arena - Græsbane
Kunstgræs 1
Hvidovre IF
DS Arena - Græsbane
Kunstgræs 1
2.
lørdag
13.30
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 1 Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
AC Amager Academy
Hvidovre IF's baner
Bane 4
2.
lørdag
13.30
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 4 Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
CIK 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
2.
lørdag
15.15
Hobro IK
-
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
DS Arena - Græsbane
Kunstgræs 1
Hvidovre IF
DS Arena - Græsbane
Kunstgræs 1
3.
søndag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 8M (09) efterår • Pulje A
Hvidovre IF's baner
Bane 3
HIK
Hvidovre IF's baner
Bane 3
3.
søndag
12.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (06/07) Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Vestia
Hvidovre IF's baner
Bane 4
3.
søndag
12.00
Husum BK 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Hvidovre IF 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
3.
søndag
14.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U17
U17 Drenge M (05) Efterår • Mester
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Frem 2
Hvidovre IF's baner
Bane 2
3.
søndag
14.00
Fix
-
Herrer
U15
U15 Drenge M (07) Efterår • Mester
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3.
søndag
14.00
ØKF 2
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P9
Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hvidovre IF 3
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3.
søndag
14.00
Hvidovre IF (KS)
-
Kvinder
Senior
KS, Kvinder Efterår • KSK E
Hvidovre IF's baner
Bane 3
PI Fodbold (KS)
Hvidovre IF's baner
Bane 3
3.
søndag
16.00
GVI 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (08) Efterår • P1
GVI. Nymosen
Hvidovre IF 2
GVI. Nymosen
3.
søndag
16.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger M (08) Efterår • Mester
Hvidovre IF's baner
Bane 3
GVI
Hvidovre IF's baner
Bane 3
3.
søndag
16.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
B 1908
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
mandag
18.30
Hvidovre IF
-
Herrer
Senior
U21 A, 2021 efterår (2000 og yngre) • Pulje 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Vanløse
Avedøre Stadion Kunstgræs
6.
onsdag
19.00
Hvidovre IF
-
Herrer
M+32
M+32 Øst 2021 • Øst
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Dragør Bk.
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
6.
onsdag
19.00
Hvidovre IF/Friheden
-
Herrer
M+50
M+50 M 7M Efterår • P1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Vanløse
Avedøre Stadion Kunstgræs
9.
lørdag
10.00
Fremad Valby 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 4 Efterår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF 4
Valby IP, tribunen
9.
lørdag
10.00
Vanløse IF 2
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 1 Efterår • Pulje 3
Kunst, Vanløse I P
Hvidovre IF 2
Kunst, Vanløse I P
9.
lørdag
10.00
BK Hekla 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 1 Efterår • Pulje 3
Kunst, Hekla park
Hvidovre IF 2
Kunst, Hekla park
9.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (06) Efterår • P3
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Tårnby FF
Hvidovre IF's baner
Bane 3
9.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (09) 8M Efterår • P3B
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hekla 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
lørdag
11.15
Dragør BK 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 1 Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Hvidovre IF 1
Dragør Bk
9.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Nørrebro United 3
Valby IP, tribunen
9.
lørdag
11.15
Fremad Valby 2
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF 4
Valby IP, tribunen
9.
lørdag
11.55
Valby BK 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF 4
Valby IP, tribunen
9.
lørdag
12.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge M (07) Efterår • Mester
Avedøre Stadion Kunstgræs
Bane 4
B 1903
Avedøre Stadion Kunstgræs
Bane 4
9.
lørdag
12.30
FB 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5v5 Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
9.
lørdag
12.50
BK Hellas 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5v5 Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
9.
lørdag
13.00
FC Helsingør
-
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Helsingør "Ny Stadion" OPV
Hvidovre IF
Helsingør "Ny Stadion" OPV
9.
lørdag
13.10
Hvidovre IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5v5 Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
B 1908 1
Sundby Idrætspark
9.
lørdag
13.45
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
KB. Pile Alle
BK Frem 1
KB. Pile Alle
9.
lørdag
14.05
B 1903 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
KB. Pile Alle
Hvidovre IF 1
KB. Pile Alle
9.
lørdag
14.25
HIK 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
KB. Pile Alle
Hvidovre IF 1
KB. Pile Alle
9.
lørdag
15.15
FC Helsingør
-
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Helsingør "Ny Stadion" OPV
Hvidovre IF
Helsingør "Ny Stadion" OPV
9.
lørdag
16.00
Brønshøj
-
Herrer
U17
U17 Drenge M (05) Efterår • Mester
Tingbjerg Idrætspark
Hvidovre IF 2
Tingbjerg Idrætspark
10.
søndag
10.00
Vanløse IF 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, Vanløse I P
Hvidovre IF 1
Kunst, Vanløse I P
10.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Øvet 3v3 Efterår • Pulje 1
Fælledparken
B.1908 1
Fælledparken
10.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
BK Frem 1
Kunst, Jens Jessens Vej
10.
søndag
10.00
Brønshøj 2
-
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Tingbjerg Idrætspark
Hvidovre IF
Tingbjerg Idrætspark
10.
søndag
10.00
BK Skjold 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
10.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
HB 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
10.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 2
Røllikevej
Fremad Valby 2
Røllikevej
10.
søndag
10.00
KB 5
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Øvet 3v3 Efterår • Pulje 3
HIK
Hvidovre IF 3
HIK
10.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Øvet 3v3 Efterår • Pulje 2
Tårnby Stadion
B.1908 2
Tårnby Stadion
10.
søndag
10.20
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Øvet 3v3 Efterår • Pulje 1
Fælledparken
B 93 1
Fælledparken
10.
søndag
10.20
FB 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 1
Kunst, Jens Jessens Vej
10.
søndag
10.20
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Østerbro IF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
10.
søndag
10.20
B 1908 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
Hvidovre IF 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
10.
søndag
10.20
Kastrup BK 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 2
Røllikevej
Hvidovre IF 3
Røllikevej
10.
søndag
10.20
Ørestad IF 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Øvet 3v3 Efterår • Pulje 3
HIK
Hvidovre IF 3
HIK
10.
søndag
10.20
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Øvet 3v3 Efterår • Pulje 2
Tårnby Stadion
BK Frem 1
Tårnby Stadion
10.
søndag
10.40
BK Union 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Øvet 3v3 Efterår • Pulje 1
Fælledparken
Hvidovre IF 1
Fælledparken
10.
søndag
10.40
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Dragør BK 1
Kunst, Jens Jessens Vej
10.
søndag
10.40
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Fremad Valby 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
10.
søndag
10.40
BK Hekla 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 4 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
Hvidovre IF 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
10.
søndag
10.40
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 2
Røllikevej
Tårnby FF 3
Røllikevej
10.
søndag
10.40
HIK 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Øvet 3v3 Efterår • Pulje 3
HIK
Hvidovre IF 3
HIK
10.
søndag
10.40
Sundby BK 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Øvet 3v3 Efterår • Pulje 2
Tårnby Stadion
Hvidovre IF 2
Tårnby Stadion
10.
søndag
11.15
Hvidovre IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Dragør BK 1
Dragør Bk
10.
søndag
11.15
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
BK Skjold 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
10.
søndag
11.15
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Røllikevej
Fremad Valby 1
Røllikevej
10.
søndag
11.15
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
BK Frem 2
Kunst, Jens Jessens Vej
10.
søndag
11.30
Hvidovre IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 3 8v8 Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Fremad Valby 2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
10.
søndag
11.30
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 2 Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
GVI 2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
10.
søndag
11.35
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Fremad Amager 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
10.
søndag
11.35
Kastrup BK 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Røllikevej
Hvidovre IF 2
Røllikevej
10.
søndag
11.35
FB 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 2
Kunst, Jens Jessens Vej
10.
søndag
11.55
BK Vestia 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
10.
søndag
11.55
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Røllikevej
Tårnby FF 2
Røllikevej
10.
søndag
11.55
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Dragør BK 2
Kunst, Jens Jessens Vej
10.
søndag
12.00
Slagelse B&I
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) efterår • Pulje A
Slagelse Stadion Kunst
Bane 2 (Kunst)
Hvidovre IF
Slagelse Stadion Kunst
Bane 2 (Kunst)
10.
søndag
12.00
AC Amager Academy
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 8M (09) efterår • Pulje A
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
10.
søndag
12.00
AB Tårnby 3
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (07) Efterår • P4
Tårnby Stadion
Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
Hvidovre IF 3
Tårnby Stadion
Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
10.
søndag
12.00
BK Frem 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 2
Frem, Valby IP
Hvidovre IF 3
Frem, Valby IP
10.
søndag
12.30
B 93 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Fælledparken
Hvidovre IF 1
Fælledparken
10.
søndag
12.50
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
B 93 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
10.
søndag
13.10
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Fælledparken
GVI 1
Fælledparken
10.
søndag
13.10
BK Fix 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
10.
søndag
13.30
BK Skjold 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Fælledparken
Hvidovre IF 1
Fælledparken
10.
søndag
13.45
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår • Pulje 2
GVI. Nymosen
Aakanden GF
GVI. Nymosen
10.
søndag
14.00
FC Helsingør
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) efterår • Pulje A
Helsingør "Ny Stadion" OPV
Hvidovre IF
Helsingør "Ny Stadion" OPV
10.
søndag
14.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P9
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Jægersborg 4
Hvidovre IF's baner
Bane 4
10.
søndag
14.05
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår • Pulje 2
GVI. Nymosen
KB 8
GVI. Nymosen
10.
søndag
14.25
GVI 5
-
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 3 Efterår • Pulje 2
GVI. Nymosen
Hvidovre IF 3
GVI. Nymosen
10.
søndag
16.00
AB Tårnby
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (06/07) Efterår • P1
Vestamager Idrætsanlæg
Gemmas Alle kunst - lille kunst
Hvidovre IF
Vestamager Idrætsanlæg
Gemmas Alle kunst - lille kunst
10.
søndag
16.00
Skjold
-
Kvinder
U14
U14 Piger M (08) Efterår • Mester
Fælledparken
Hvidovre IF
Fælledparken
10.
søndag
16.00
Skjold (KS)
-
Kvinder
Senior
KS, Kvinder Efterår • KSK E
Kunst, Fælledparken
Hvidovre IF (KS)
Kunst, Fælledparken
12.
tirsdag
19.30
Hvidovre IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Reserve Øst Efterår 2021 (06) • P3
Avedøre Stadion Kunstgræs
Roskilde Boldklub
Avedøre Stadion Kunstgræs
12.
tirsdag
20.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
PRO VENTILATION ARENA
HB
PRO VENTILATION ARENA
14.
torsdag
19.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (06/07) Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
Hellas - Damsø 3
Hvidovre IF's baner
14.
torsdag
20.30
Hvidovre IF
-
Herrer
M+40
M+40 1 Efterår • Pulje 1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Fix
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
16.
lørdag
09.00
B93 3
-
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (09) 8M Efterår • P3B
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF 2
B 93 Svanemølleanlæg.
16.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (06) Efterår • P3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
FB 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
16.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger M (08) Efterår • Mester
Hvidovre IF's baner
Bane 4
B93 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
16.
lørdag
12.00
Vigerslev Bk.
-
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Valby IP, Opvisningsbanen
Hvidovre IF 2
Valby IP, Opvisningsbanen
16.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Hvidovre IF's baner
Bane 2
AC Amager Academy
Hvidovre IF's baner
Bane 2
16.
lørdag
14.00
Union 2
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P9
Genforeningspladsen
Hvidovre IF 3
Genforeningspladsen
16.
lørdag
14.00
Jammerbugt FC
-
Herrer
Senior
NordicBet Liga 2021/22 • 1.Division
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
Hvidovre
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
16.
lørdag
14.30
Hvidovre IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Hvidovre IF's baner
Bane 2
AC Amager Academy
Hvidovre IF's baner
Bane 2
17.
søndag
10.00
FB
-
Herrer
U15
U15 Drenge M (07) Efterår • Mester
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 2
Kunst, Jens Jessens Vej
17.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (07) Efterår • P4
Hvidovre IF's baner
FB 2
Hvidovre IF's baner
17.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (08) Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
Vanløse
Hvidovre IF's baner
17.
søndag
14.00
Stenløse BK
-
Herrer
M+32
M+32 Øst 2021 • Øst
Stenløse Stadion
Hvidovre IF
Stenløse Stadion
17.
søndag
14.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U17
U17 Drenge M (05) Efterår • Mester
Hvidovre IF's baner
HIK 2
Hvidovre IF's baner
17.
søndag
14.00
Hvidovre IF (KS)
-
Kvinder
Senior
KS, Kvinder Efterår • KSK E
Hvidovre IF's baner
KFUM (KS)
Hvidovre IF's baner
17.
søndag
16.00
Husum Bk
-
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Husumparken
Hvidovre IF
Husumparken
17.
søndag
16.00
FC Babylon
-
Herrer
M+50
M+50 M 7M Efterår • P1
Kunst, Mimersparken
Hvidovre IF/Friheden
Kunst, Mimersparken
18.
mandag
20.30
KB
-
Herrer
M+40
M+40 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 9
Hvidovre IF
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 9
20.
onsdag
20.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P9
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Fremad Valby 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
22.
fredag
18.30
Hvidovre
-
Herrer
Senior
NordicBet Liga 2021/22 • 1.Division
PRO VENTILATION ARENA
Bane 1
HB Køge
PRO VENTILATION ARENA
Bane 1
23.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Hvidovre IF's baner
HIK
Hvidovre IF's baner
23.
lørdag
14.30
Hvidovre IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2021/22 • Div
Hvidovre IF's baner
HIK
Hvidovre IF's baner
24.
søndag
12.00
B93 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge M (07) Efterår • Mester
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 1 - B 93
Hvidovre IF 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 1 - B 93
24.
søndag
14.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P9
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Østerbro IF 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
24.
søndag
16.00
B93 5
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (07) Efterår • P4
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 1 - B 93
Hvidovre IF 3
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 1 - B 93
24.
søndag
16.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (06/07) Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Fremad Valby
Hvidovre IF's baner
Bane 4