Menu
Klubben 15. marts kl. 22:06
HIF fodbold CAMP i påsken
Klubben
11. marts kl. 23:40 Corona: Hvidovre IF lukker ned frem til 13.april
Klubben
11. februar kl. 16:06 Lukket i uge 7
Talentakademi
06. februar kl. 17:51 Målmandstrænerseminar i HIF
Klubben
25. januar kl. 09:29 HIF generalforsamling mandag 28. januar 2019
Næste HIF-kampe
April 2021
18.
søndag
10.00
KB 3
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Forår • Pulje 3
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 6
Hvidovre IF 2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 6
18.
søndag
10.00
FB 3
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Forår • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 3
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Forår • Pulje 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 3
Aakanden GF 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 3
18.
søndag
10.00
Skovshoved
5 - 0
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • P2
Skovshoved I P
Græs 2
Hvidovre IF
Skovshoved I P
Græs 2
18.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
Spillet
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 8v8 3 Forår • Pulje 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 3
JIF Hakoah
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 3
18.
søndag
11.30
Hvidovre IF
livescore
2 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (05) forår • Pulje 1
Avedøre Stadion
Aflastningen (11-mands)
B. 73, Slagelse
Avedøre Stadion
Aflastningen (11-mands)
18.
søndag
11.30
Hvidovre IF 3
6 - 3
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Forår • P4B
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 3
Fremad Amager 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 3
18.
søndag
12.00
Heimdal 3
5 - 0
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Forår • P9
Kunst, Fælledparken
Hvidovre IF 3
Kunst, Fælledparken
18.
søndag
12.00
Hvidovre IF
livescore
0 - 1
Kvinder
Senior
KS Kv Forår • KSK
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 1
CBS Sport
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 1
18.
søndag
12.00
Vanløse
livescore
2 - 0
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) • Øst 2
Kunst, Vanløse I P
Hvidovre IF 2
Kunst, Vanløse I P
18.
søndag
14.00
B 1903
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (07) Forår • P1
B1903
Bane 1
Hvidovre IF 2
B1903
Bane 1
19.
mandag
19.00
Hvidovre IF
-
Herrer
Senior
U21 A, 2021 forår (1999 og yngre) • Pulje 3
Avedøre Stadion Kunstgræs
AB Tårnby
Avedøre Stadion Kunstgræs
19.
mandag
20.30
Vanløse
-
Herrer
M+45
M+ 45 1 7M Forår • P1
Vanløse I P
Hvidovre IF
Vanløse I P
20.
tirsdag
18.30
Hvidovre IF 2
-
Herrer
Senior
KS Herre 20/21 • P1
Hvidovre IF's baner
PI Fodbold
Hvidovre IF's baner
22.
torsdag
20.00
Union
-
Herrer
M+32
M+32 Øst 2021 • Øst
Kunst, Grøndal Centret
Hvidovre IF
Kunst, Grøndal Centret
24.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (07) Forår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
KB 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
24.
lørdag
11.30
Hvidovre IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (05-06) 7:7 Forår 2021 • P1
Hvidovre IF's baner
AB Tårnby
Hvidovre IF's baner
24.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Viborg FF
Hvidovre IF's baner
Bane 2
24.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
GVI
Hvidovre IF's baner
Bane 3
24.
lørdag
12.00
FB
-
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 8v8 3 Forår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 2
Kunst, Jens Jessens Vej
24.
lørdag
14.00
B 1903 2
-
Herrer
Senior
KS Herre 20/21 • P1
B1903
Bane 1
Hvidovre IF 2
B1903
Bane 1
24.
lørdag
14.00
CIK 2
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Forår • P9
Kløvermarken
Hvidovre IF 3
Kløvermarken
24.
lørdag
14.00
Amalie
-
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Forår • P1
Kunstbane 2, Kløvermarken
Hvidovre IF
Kunstbane 2, Kløvermarken
24.
lørdag
14.00
Slagelse B&I
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (07) forår • Pulje 1
Slagelse Stadion Kunst
Bane 1 (Kunst)
Hvidovre IF
Slagelse Stadion Kunst
Bane 1 (Kunst)
24.
lørdag
14.00
Hobro IK
-
Herrer
Senior
1. Division Kvalifikationsspil 2020/21 • Pulje 1
DS Arena - Græsbane
Opvisning
Hvidovre
DS Arena - Græsbane
Opvisning
24.
lørdag
14.30
Hvidovre IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Viborg FF
Hvidovre IF's baner
Bane 2
24.
lørdag
16.00
ØKF
-
Kvinder
Senior
KS Kv Forår • KSK
Kunstbane 2, Kløvermarken
Hvidovre IF
Kunstbane 2, Kløvermarken
25.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
B 1903 1
Hvidovre IF's baner
25.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Vanløse IF 1
Hvidovre IF's baner
25.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Valby BK 2
Hvidovre IF's baner
25.
søndag
10.00
Sundby Bk.
-
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 8v8 2 Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Bane 17B
Hvidovre IF
Sundby/Kløvermarken
Bane 17B
25.
søndag
10.00
Husum
-
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (08) 8M Forår • P1
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Hvidovre IF 2
Kunst, Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
25.
søndag
10.00
FB 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Forår • P4B
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 3
Kunst, Jens Jessens Vej
25.
søndag
11.15
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
B 93 1
Hvidovre IF's baner
25.
søndag
11.15
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
B 93 5
Hvidovre IF's baner
25.
søndag
12.00
AB Tårnby 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Forår • Pulje 2
Kunst, Tårnby Stadion
Gemmas Alle Kunst 1/2
Hvidovre IF 2
Kunst, Tårnby Stadion
Gemmas Alle Kunst 1/2
25.
søndag
12.00
Ølstykke FC
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (06) forår • Pulje 1
Ølstykke Stadion Kunstgræs
Hvidovre IF
Ølstykke Stadion Kunstgræs
25.
søndag
12.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) • Øst 2
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Glostrup
Hvidovre IF's baner
Bane 2
26.
mandag
19.45
Hekla
-
Herrer
M+50
M+ 50 M 7M Forår • Mester
Kunst, Hekla park
Hvidovre IF/Friheden
Kunst, Hekla park
26.
mandag
20.15
Sundby Bk.
-
Herrer
M+45
M+ 45 1 7M Forår • P1
Sundby/Kløvermarken
Kunst 19
Hvidovre IF
Sundby/Kløvermarken
Kunst 19
28.
onsdag
18.30
Hvidovre IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (05) forår • Pulje 1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Fremad Valby
Avedøre Stadion Kunstgræs
28.
onsdag
19.00
Hvidovre IF
-
Herrer
M+32
M+32 Øst 2021 • Øst
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Tårnby FF
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
28.
onsdag
19.30
Hvidovre IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Reservehold Øst Forår (05) • P2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Roskilde Bk
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
29.
torsdag
19.00
KB 4
-
Herrer
Senior
Hovedstads Pokalen • Pulje 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Hvidovre IF 2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
29.
torsdag
19.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Forår • P1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Valby 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
30.
fredag
18.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (08) 8M Forår • P1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Vanløse
Avedøre Stadion Kunstgræs
Maj 2021
1.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
BK Fix 2
Hvidovre IF's baner
1.
lørdag
10.00
Valby BK 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF 1
Valby IP, tribunen
1.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 8v8 2 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
FC Damsø
Hvidovre IF's baner
1.
lørdag
10.00
BK Vestia 2
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 1
Sundby Idrætspark
1.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (07) forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
B93
Hvidovre IF's baner
Bane 3
1.
lørdag
10.20
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
B 93 1
Valby IP, tribunen
1.
lørdag
10.20
Kastrup BK 1
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 1
Sundby Idrætspark
1.
lørdag
10.30
BK Hellas 2
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Forår • Pulje 3
Engdraget
Hvidovre IF 3
Engdraget
1.
lørdag
10.40
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
KB 2
Valby IP, tribunen
1.
lørdag
10.40
B 1908 3
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 1
Sundby Idrætspark
1.
lørdag
11.15
Dragør BK 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Dragør Bk
Hvidovre IF 1
Dragør Bk
1.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 2
-
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 8v8 3 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Jægersborg BK 1
Hvidovre IF's baner
1.
lørdag
11.30
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 5
Engdraget
HIK 2
Engdraget
1.
lørdag
11.50
Vanløse IF 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 5
Engdraget
Hvidovre IF 1
Engdraget
1.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (06) forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Roskilde Boldklub
Hvidovre IF's baner
Bane 3
1.
lørdag
12.10
BK Hellas 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 5
Engdraget
Hvidovre IF 1
Engdraget
1.
lørdag
13.00
Roskilde
-
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
Roskilde Idrætspark
Hvidovre IF
Roskilde Idrætspark
1.
lørdag
13.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 6
Engdraget
Husum BK 1
Engdraget
1.
lørdag
13.00
Hvidovre IF 5
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6
Kunst, Bavnehøj IA
Bane 3v3
FB 4
Kunst, Bavnehøj IA
Bane 3v3
1.
lørdag
13.00
Hvidovre
-
Herrer
Senior
1. Division Kvalifikationsspil 2020/21 • Pulje 1
PRO VENTILATION ARENA
Skive
PRO VENTILATION ARENA
1.
lørdag
13.20
Vanløse IF 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 6
Engdraget
Hvidovre IF 2
Engdraget
1.
lørdag
13.20
BK Vestia 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6
Kunst, Bavnehøj IA
Bane 3v3
Hvidovre IF 5
Kunst, Bavnehøj IA
Bane 3v3
1.
lørdag
13.40
BK Hellas 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 6
Engdraget
Hvidovre IF 2
Engdraget
1.
lørdag
13.40
FA 2000 4
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6
Kunst, Bavnehøj IA
Bane 3v3
Hvidovre IF 5
Kunst, Bavnehøj IA
Bane 3v3
1.
lørdag
14.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
Senior
KS Herre 20/21 • P1
Hvidovre IF's baner
Bk. Skjold
Hvidovre IF's baner
1.
lørdag
14.00
Slagelse B&I
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår • Pulje 1
Slagelse Stadion Kunst
Bane 2 (Kunst)
Hvidovre IF
Slagelse Stadion Kunst
Bane 2 (Kunst)
1.
lørdag
14.30
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 5
Kunst, Bavnehøj IA
Bane 3v3
FB 3
Kunst, Bavnehøj IA
Bane 3v3
1.
lørdag
14.30
FA 2000 3
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • P2
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF
Kunst, Jens Jessens Vej
1.
lørdag
14.50
BK Vestia 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 5
Kunst, Bavnehøj IA
Bane 3v3
Hvidovre IF 4
Kunst, Bavnehøj IA
Bane 3v3
1.
lørdag
15.10
FA 2000 3
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 5
Kunst, Bavnehøj IA
Bane 3v3
Hvidovre IF 4
Kunst, Bavnehøj IA
Bane 3v3
1.
lørdag
15.30
Roskilde
-
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
Roskilde Idrætspark
Hvidovre IF
Roskilde Idrætspark
1.
lørdag
19.00
Hvidovre IF
-
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Viktoria
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
10.00
AC Amager Academy 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 1
Sundby Idrætspark
2.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
CIK 2
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
10.00
Valby BK 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF 2
Valby IP, tribunen
2.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
FB 1
Kunst, Jens Jessens Vej
2.
søndag
10.00
B93 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (07) Forår • P1
Kunst, B93
Hvidovre IF 2
Kunst, B93
2.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Kunst 2A
Sundby BK 1
Sundby/Kløvermarken
Kunst 2A
2.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 7
Rødovre Stadion
BK Pioneren 1
Rødovre Stadion
2.
søndag
10.00
Vanløse IF 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 10
Vanløse I P
Hvidovre IF 3
Vanløse I P
2.
søndag
10.20
BK Skjold 5
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
10.20
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Fremad Amager 2
Valby IP, tribunen
2.
søndag
10.20
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Sundby BK
Kunst, Jens Jessens Vej
2.
søndag
10.20
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Kunst 2A
Nørrebro United 1
Sundby/Kløvermarken
Kunst 2A
2.
søndag
10.20
BK Rødovre 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 7
Rødovre Stadion
Hvidovre IF 1
Rødovre Stadion
2.
søndag
10.20
FA 2000 6
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 10
Vanløse I P
Hvidovre IF 3
Vanløse I P
2.
søndag
10.30
Kastrup BK 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Forår • Pulje 3
Røllikevej
Hvidovre IF 2
Røllikevej
2.
søndag
10.40
Fremad Valby 5
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
10.40
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Nørrebro United 3
Valby IP, tribunen
2.
søndag
10.40
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
FC Damsø 1
Kunst, Jens Jessens Vej
2.
søndag
10.40
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Kunst 2A
FC Damsø 1
Sundby/Kløvermarken
Kunst 2A
2.
søndag
10.40
BK Vestia 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 7
Rødovre Stadion
Hvidovre IF 1
Rødovre Stadion
2.
søndag
10.40
KB 7
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 10
Vanløse I P
Hvidovre IF 3
Vanløse I P
2.
søndag
11.15
BK Skjold 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 3 Forår • Pulje 3
Fælledparken
Hvidovre IF 3
Fælledparken
2.
søndag
11.30
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Fremad Amager 3
Sundby Idrætspark
2.
søndag
11.30
BK Vestia 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF 2
B 93 Svanemølleanlæg.
2.
søndag
11.30
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Valby IP, tribunen
BK Hellas 2
Valby IP, tribunen
2.
søndag
11.30
BK Stefan 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Røllikevej
Hvidovre IF 3
Røllikevej
2.
søndag
11.30
Tuse IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (05) forår • Pulje 1
Tusehallen
Hvidovre IF
Tusehallen
2.
søndag
11.30
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 8
Mangler arrangør
KB 5
Mangler arrangør
2.
søndag
11.30
Vanløse IF 5
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 4
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
11.50
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Fremad Valby 4
Sundby Idrætspark
2.
søndag
11.50
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
B 93 3
B 93 Svanemølleanlæg.
2.
søndag
11.50
Fremad Valby 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF 3
Valby IP, tribunen
2.
søndag
11.50
B 1908 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Røllikevej
Hvidovre IF 3
Røllikevej
2.
søndag
11.50
BK Rødovre 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 8
Mangler arrangør
Hvidovre IF 2
Mangler arrangør
2.
søndag
11.50
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
BK Vestia 3
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
12.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
Senior
KS Kv Forår • KSK
Hvidovre IF's baner
Nørrebro United
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
12.00
Dragør
-
Kvinder
U14
U14 Piger M (07) Forår • P1
Dragør Bk
Hvidovre IF 2
Dragør Bk
2.
søndag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
M+40
M+40 1 Forår • P1
Hvidovre IF's baner
Pioneren
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
12.10
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
HIK 2
B 93 Svanemølleanlæg.
2.
søndag
12.10
Valby BK 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF 3
Valby IP, tribunen
2.
søndag
12.10
Kastrup BK 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Røllikevej
Hvidovre IF 3
Røllikevej
2.
søndag
12.10
BK Vestia 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 8
Mangler arrangør
Hvidovre IF 2
Mangler arrangør
2.
søndag
12.10
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Rødovre
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
13.00
AC Amager Academy
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
13.00
FFB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) • Øst 2
Frederikssund Stadion
Hvidovre IF 2
Frederikssund Stadion
2.
søndag
13.40
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
B 1903 1
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
14.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Forår • P9
Hvidovre IF's baner
GVI 3
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
14.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Forår • P4B
Hvidovre IF's baner
HIK 3
Hvidovre IF's baner
2.
søndag
14.30
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Skovshoved I P
Kunst
KB 1
Skovshoved I P
Kunst
2.
søndag
14.50
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Skovshoved I P
Kunst
FA 2000 1
Skovshoved I P
Kunst
2.
søndag
15.10
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Skovshoved I P
Kunst
Skovshoved IF 1
Skovshoved I P
Kunst
3.
mandag
22.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
HIK 2
Hvidovre IF's baner
3.
mandag
22.00
Husum Bk
-
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 8v8 2 Forår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Hvidovre IF
Kunst, Husumparken
4.
tirsdag
18.00
Østerbro IF 2
-
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Forår • P1
Fælledparken
Hvidovre IF
Fælledparken
4.
tirsdag
18.45
HIK
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (05-06) 7:7 Forår 2021 • P1
Gentofte Sportspark - kunst 1
Hvidovre IF
Gentofte Sportspark - kunst 1
4.
tirsdag
19.00
HB Køge
-
Herrer
U16
U16 Drenge Reservehold Øst Forår (05) • P2
Herfølge Stadion
Hvidovre IF
Herfølge Stadion
4.
tirsdag
20.15
B.93 2
-
Herrer
M+40
M+40 1 Forår • P1
Kunst, B93
Hvidovre IF
Kunst, B93
5.
onsdag
18.30
Hvidovre
-
Herrer
Senior
1. Division Kvalifikationsspil 2020/21 • Pulje 1
PRO VENTILATION ARENA
Bane 1
Kolding IF
PRO VENTILATION ARENA
Bane 1
5.
onsdag
19.00
Hvidovre IF
-
Herrer
M+32
M+32 Øst 2021 • Øst
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 1
Tuse IF
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 1
8.
lørdag
10.00
HIK 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Forår • Pulje 2
Kunst, HIK
Hvidovre IF 2
Kunst, HIK
8.
lørdag
10.00
B 1908 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 1
Sundby Idrætspark
8.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (07) Forår • P1
Hvidovre IF's baner
FA 2000 2
Hvidovre IF's baner
8.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 8v8 3 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bk Fix
Hvidovre IF's baner
8.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 10
KB. Pile Alle
Vanløse IF 2
KB. Pile Alle
8.
lørdag
10.20
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
KB 2
Sundby Idrætspark
8.
lørdag
10.40
FB 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 1
Sundby Idrætspark
8.
lørdag
10.40
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 10
KB. Pile Alle
KB 8
KB. Pile Alle
8.
lørdag
11.15
Hvidovre IF
-
Herrer
M+45
M+ 45 1 7M Forår • P1
Hvidovre IF's baner
Brønshøj BK
Hvidovre IF's baner
8.
lørdag
11.15
Hvidovre IF/Friheden
-
Herrer
M+50
M+ 50 M 7M Forår • Mester
Hvidovre IF's baner
Fr.holm Sydhavnen
Hvidovre IF's baner
8.
lørdag
12.00
Hvidovre IF 2
-
Kvinder
U14
U14 Piger M (07) Forår • P1
Hvidovre IF's baner
Sundby
Hvidovre IF's baner
8.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
B93
Hvidovre IF's baner
Bane 3
8.
lørdag
12.00
B 1903 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Forår • P4B
B1903
Hvidovre IF 3
B1903
8.
lørdag
14.00
FA 2000
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (07) forår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF
Kunst, Jens Jessens Vej
9.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
HIK 1
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
BK Fix 3
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Frem, Valby IP
Fremad Valby 1
Frem, Valby IP
9.
søndag
10.00
Fremad Amager 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 3
Sundby Idrætspark
9.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Rådvadsvej
BK Stefan 1
Rådvadsvej
9.
søndag
10.00
FB 3
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 5
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 4
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
10.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (05) forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Husum Bk
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
10.00
Aakanden GF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (08) 8M Forår • P1
Gentofte Sportspark - kunst 1
Hvidovre IF 2
Gentofte Sportspark - kunst 1
9.
søndag
10.00
FA 2000 2
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
Hvidovre IF 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
9.
søndag
10.00
BK Pioneren 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 7
Vigerslevparken
Hvidovre IF 1
Vigerslevparken
9.
søndag
10.00
KB 5
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 8
Fælledparken
Hvidovre IF 2
Fælledparken
9.
søndag
10.00
Husum BK 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 6
Kunst, Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
Hvidovre IF 2
Kunst, Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
9.
søndag
10.00
FB 4
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 5
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
10.20
KB 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Frem, Valby IP
Hvidovre IF 1
Frem, Valby IP
9.
søndag
10.20
BK Vestia 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 3
Sundby Idrætspark
9.
søndag
10.20
Ørestad IF 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Rådvadsvej
Hvidovre IF 3
Rådvadsvej
9.
søndag
10.20
BK Rødovre 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 5
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 4
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
10.20
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
Husum BK 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
9.
søndag
10.20
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 7
Vigerslevparken
BK Hellas 1
Vigerslevparken
9.
søndag
10.20
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 8
Fælledparken
BK Hellas 2
Fælledparken
9.
søndag
10.20
BK Skjold 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 6
Kunst, Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
Hvidovre IF 2
Kunst, Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
9.
søndag
10.40
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Frem, Valby IP
BK Frem 1
Frem, Valby IP
9.
søndag
10.40
B 1908 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 3
Sundby Idrætspark
9.
søndag
10.40
BK Fix 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Rådvadsvej
Hvidovre IF 3
Rådvadsvej
9.
søndag
10.40
Fremad Valby 3
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 5
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 4
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
10.40
Sundby BK 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
Hvidovre IF 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
9.
søndag
10.40
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 7
Vigerslevparken
Fremad Valby 1
Vigerslevparken
9.
søndag
10.40
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 8
Fælledparken
Fremad Valby 2
Fælledparken
9.
søndag
10.40
Fremad Valby 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 6
Kunst, Husumparken
Bane 9 (3-mands) - græs
Hvidovre IF 2
Kunst, Husumparken
Bane 9 (3-mands) - græs
9.
søndag
10.40
BK Hekla 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 5
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
11.15
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
KB 1
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
11.15
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Østerbro IF 3
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
11.30
CIK 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Holmens IA
Hvidovre IF 2
Holmens IA
9.
søndag
11.30
Vanløse IF 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
11.30
FA 2000 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
11.50
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Holmens IA
B 1908 4
Holmens IA
9.
søndag
11.50
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
KB 2
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
11.50
BK Fix 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
12.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) • Øst 2
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Køge 2
Hvidovre IF's baner
Bane 2
9.
søndag
12.10
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Holmens IA
Ørestad IF 3
Holmens IA
9.
søndag
12.10
KB 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
12.10
B.1908 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
12.30
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Vanløse I P
Vanløse IF 5
Vanløse I P
9.
søndag
12.45
FC Helsingør
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (06) forår • Pulje 1
Helsingør "Ny Stadion" OPV
Hvidovre IF
Helsingør "Ny Stadion" OPV
9.
søndag
12.50
BK Fix 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Vanløse I P
Hvidovre IF 4
Vanløse I P
9.
søndag
13.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
AC Amager Academy
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
13.00
BK Hellas 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 3
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
13.00
HIK 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 5
Fælledparken
Hvidovre IF 1
Fælledparken
9.
søndag
13.00
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
BK Vestia 2
Kunst, Jens Jessens Vej
9.
søndag
13.10
KB 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Vanløse I P
Hvidovre IF 4
Vanløse I P
9.
søndag
13.20
FA 2000 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
13.20
BK Vestia 4
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 3
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
13.20
BK Skjold 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 5
Fælledparken
Hvidovre IF 1
Fælledparken
9.
søndag
13.20
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
FA 2000 2
Kunst, Jens Jessens Vej
9.
søndag
13.40
B 93 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
9.
søndag
13.40
GVI 4
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF 3
Hvidovre IF's baner