Menu
Klubben 16. august kl. 15:26
Indkaldelse til ekstraordinær generalforsamling HIF skal have valgt nye medlemmer til bestyrelsen. Derfor indkaldes til ekstraordinær generalforsamling.
Klubben
Svar på åbent brev
Klubben
Åbent brev
Klubben
HIF søger administrativ medarbejder
Piger
HIF søger ny leder til pigerne
Næste HIF-kampe
August 2016
27.
lørdag
09.00
Fremad Amager
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (04) 8M Efterår • 3A
Kunst, Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 2
Kunst, Sundby Idrætspark
27.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M C Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Sundby Bk.
Hvidovre IF's baner
27.
lørdag
10.00
FA 2000
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (04) 8M Efterår • P2A
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF
Kunst, Jens Jessens Vej
27.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) C 5M Efterår • Pulje 1
Engdraget
BK Hellas
Engdraget
27.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M B Efterår • Pulje 6
Hvidovre IF's baner
BK Rødovre
Hvidovre IF's baner
27.
lørdag
10.30
Bk. Pioneren
Kvinder
U16
U16 Piger (01-02) 7M Efterår • P1
Vigerslevparken
Hvidovre IF
Vigerslevparken
27.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 2
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (03) Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
FA 2000
Hvidovre IF's baner
27.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 3
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (02) Efterår • P3
Hvidovre IF's baner
KFUM
Hvidovre IF's baner
27.
lørdag
11.15
FB
Kvinder
U11
U11 Piger (06) 8M A/B Efterår • Pulje 1
Jens Jessens Vej
Hvidovre IF
Jens Jessens Vej
27.
lørdag
11.40
Sundby Bk.
Kvinder
U9
U9 Piger (08) C 5M Efterår • Pulje 1
Engdraget
Hvidovre IF
Engdraget
27.
lørdag
12.30
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 2 (02) • Pulje 2
Lyngby Stadion
Hvidovre IF
Lyngby Stadion
27.
lørdag
13.00
Hvidovre IF
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 1 8M (04) • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Hørsholm-Usserød IK
Hvidovre IF's baner
27.
lørdag
13.00
Hvidovre
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2016/17 • Div
Kæmpernes Arena
Næsby
Kæmpernes Arena
27.
lørdag
13.01
Bk. Hellas
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M C Efterår • Pulje 2
Engdraget
Hvidovre IF
Engdraget
27.
lørdag
13.30
Hvidovre IF
livescore
Kvinder
U13
U13 Piger Øst 8M (04) • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
HIK
Hvidovre IF's baner
27.
lørdag
14.15
Hvidovre IF
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M C Efterår • Pulje 2
Engdraget
Nørrebro United (1)
Engdraget
27.
lørdag
15.00
Brønshøj
Herrer
Senior
2. division • Pulje 1
Tingbjerg I P
Opvisning
Hvidovre
Tingbjerg I P
Opvisning
27.
lørdag
15.00
Hvidovre
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2016/17 • Div
Kæmpernes Arena
Næsby
Kæmpernes Arena
27.
lørdag
15.05
Hvidovre IF
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M C Efterår • Pulje 2
Engdraget
Bk.Skjold (3)
Engdraget
28.
søndag
10.00
Hvidovre IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Sundby Bk.
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
10.00
Hvidovre IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Bk. Hekla
B 93 Svanemølleanlæg.
28.
søndag
10.00
HIK (2)
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M A Efterår • Pulje 2
HIK
Hvidovre IF
HIK
28.
søndag
10.00
Hvidovre IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 5
Frem, Valby I P
Brønshøj BK
Frem, Valby I P
28.
søndag
10.00
Hvidovre IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Vanløse (1)
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
10.00
Hvidovre IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Vanløse (2)
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
10.00
Vanløse
Kvinder
U10
U10 Piger (07) 5M A Efterår • Pulje 1
Jens Jessens Vej
Hvidovre IF
Jens Jessens Vej
28.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (01) Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
FB
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
10.01
Hvidovre IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M B Efterår • Pulje 3
Sundby Idrætspark
B.1908
Sundby Idrætspark
28.
søndag
10.01
Fremad Valby
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M C Efterår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF
Valby IP, tribunen
28.
søndag
10.01
Hvidovre IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 1
Ordrup Skole
KB (5)
Ordrup Skole
28.
søndag
10.25
Hvidovre IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
B.93 (1)
B 93 Svanemølleanlæg.
28.
søndag
10.40
Hvidovre IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 5
Frem, Valby I P
KB (11)
Frem, Valby I P
28.
søndag
10.40
FA 2000 (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF (1)
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
10.40
FA 2000 (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF (2)
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
10.50
AB Tårnby
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF (1)
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
10.50
Bk. Fremad Amager
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF (1)
B 93 Svanemølleanlæg.
28.
søndag
10.50
CIK
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M A Efterår • Pulje 2
HIK
Hvidovre IF
HIK
28.
søndag
10.50
Hvidovre IF
Kvinder
U10
U10 Piger (07) 5M A Efterår • Pulje 1
Jens Jessens Vej
FA 2000
Jens Jessens Vej
28.
søndag
11.00
Hvidovre IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 1
Ordrup Skole
Vestia (1)
Ordrup Skole
28.
søndag
11.15
Hvidovre IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M B Efterår • Pulje 3
Sundby Idrætspark
Jægersborg BK
Sundby Idrætspark
28.
søndag
11.15
Skovshoved IF (3)
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M C Efterår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF
Valby IP, tribunen
28.
søndag
11.20
Bk. Frem
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 5
Frem, Valby I P
Hvidovre IF (3)
Frem, Valby I P
28.
søndag
11.20
Hvidovre IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
HIK (1)
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
11.20
Hvidovre IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
HIK (2)
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
11.30
Hvidovre IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Brønshøj BK
B 93 Svanemølleanlæg.
28.
søndag
11.40
Hvidovre IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bk. Hellas
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
11.40
B.93
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M A Efterår • Pulje 2
HIK
Hvidovre IF
HIK
28.
søndag
11.40
Hvidovre IF
Kvinder
U10
U10 Piger (07) 5M A Efterår • Pulje 1
Jens Jessens Vej
FB
Jens Jessens Vej
28.
søndag
11.45
Hvidovre IF 3
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (00-01) Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
AB Tårnby
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
11.55
Hvidovre IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
B.93 (2)
B 93 Svanemølleanlæg.
28.
søndag
12.05
Fremad Amager
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M B Efterår • Pulje 3
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
28.
søndag
12.20
Vestia
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF (2)
B 93 Svanemølleanlæg.
28.
søndag
12.30
Hvidovre IF (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 4
Hvidovre IF's baner
Vanløse (3)
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
13.00
HB
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M C Efterår • Pulje 2
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF
Valby IP, tribunen
28.
søndag
13.00
HIK (2)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 4
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF (2)
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
13.30
ØKF 2
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P16
Kløvermarken
Hvidovre IF 3
Kløvermarken
28.
søndag
13.30
Hvidovre IF 2
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 (00-01) Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
GVI
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
13.50
B.93
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M C Efterår • Pulje 2
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF
Valby IP, tribunen
28.
søndag
13.50
Hvidovre IF (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 4
Hvidovre IF's baner
Nørrebro United (4)
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
13.50
FB
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 4
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF (2)
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
14.40
Bk. Fremad Valby
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M C Efterår • Pulje 2
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF
Valby IP, tribunen
28.
søndag
14.40
Bk. Stefan
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 4
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF (2)
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
15.00
Hvidovre IF
Kvinder
U12
U12 Piger (05) 8M Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
FC Damsø
Hvidovre IF's baner
28.
søndag
15.15
AB Tårnby
Kvinder
U16
U16 Piger M (01-02) Efterår • Mester
Vestamager Idrætsanlæg
Vestamager Idrætsanlæg Bane 4
Hvidovre IF
Vestamager Idrætsanlæg
Vestamager Idrætsanlæg Bane 4
29.
mandag
19.00
Hvidovre IF
Herrer
Masters
Masters 2 • P2
Kunst, Avedøre Stadion
Køge BK
Kunst, Avedøre Stadion
30.
tirsdag
17.30
Otterup B & IK
Herrer
Senior
DBU Pokalen 2016/17 • Pulje 1
Otterup Stadion
Hvidovre
Otterup Stadion
30.
tirsdag
18.00
Albertslund IF (1)
Herrer
U19
Ungdomspokal U19 Drenge (98-99) 16/17 • P1
Albertslund Stadion
Hvidovre (Div)
Albertslund Stadion
30.
tirsdag
18.00
Lejerbo BK (2)
Herrer
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (00-01) 16/17 • P1
Gungehusskolen
Hvidovre (Divisionen)
Gungehusskolen
30.
tirsdag
18.30
Hvidovre IF
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Efterår • P2
Avedøre Skole
CBS Sport
Avedøre Skole
30.
tirsdag
18.30
Karlslunde IF (Mester)
Herrer
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (03) • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
Hvidovre IF (Øst 2)
Karlslunde Stadion
Bane 1 (opvisningsbanen)
30.
tirsdag
18.30
Fremad Amager (Øst 2)
Herrer
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (04) • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF (Øst 1)
Sundby Idrætspark
30.
tirsdag
19.30
B.1908
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 • P1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
30.
tirsdag
19.30
Hvidovre IF 3
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P16
Avedøre Stadion Kunstgræs
Skjold 4
Avedøre Stadion Kunstgræs
31.
onsdag
18.15
Hvidovre IF (Øst 2)
Herrer
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (02) • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
FC Roskilde (Øst 2)
Hvidovre IF's baner
31.
onsdag
18.30
Hellas 2
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (02) Efterår • P3
Engdraget
Hvidovre IF 3
Engdraget
September 2016
1.
torsdag
17.30
Herstedøster IC (2)
Kvinder
U16
Ungdomspokalen U16 Piger (01) • Pulje 1
Herstedøster Stadion
Hvidovre IF (Mester)
Herstedøster Stadion
1.
torsdag
18.30
Hvidovre IF (Øst)
livescore
Kvinder
U13
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (04) • Pulje 1
Avedøre Skole
B 93 (Øst)
Avedøre Skole
1.
torsdag
20.30
Hvidovre IF
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Kunst, Avedøre Stadion
FC Knöedel
Kunst, Avedøre Stadion
2.
fredag
18.30
Hvidovre IF
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P6
Hvidovre IF's baner
KFB 5
Hvidovre IF's baner
3.
lørdag
09.30
B 1903 (1)
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M B Efterår • Pulje 6
B1903
Hvidovre IF
B1903
3.
lørdag
10.00
Hvidovre IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 1
HIK
B.93
HIK
3.
lørdag
10.00
Hvidovre IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Sundby Bk.
Dragør Bk
3.
lørdag
10.00
Fremad Valby
Kvinder
U9
U9 Piger (08) C 5M Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
3.
lørdag
10.01
CIK
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M B Efterår • Pulje 3
Fælledparken
Hvidovre IF
Fælledparken
3.
lørdag
10.01
Fremad Amager
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M C Efterår • Pulje 1
Engdraget
Hvidovre IF
Engdraget
3.
lørdag
10.50
Vanløse (3)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 1
HIK
Hvidovre IF (1)
HIK
3.
lørdag
10.50
FA 2000 (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Hvidovre IF (1)
Dragør Bk
3.
lørdag
11.15
Hvidovre IF
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M B Efterår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Vestia
Hvidovre IF's baner
3.
lørdag
11.15
Hvidovre IF
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M C Efterår • Pulje 4
Hvidovre IF's baner
Kastrup Bk (2)
Hvidovre IF's baner
3.
lørdag
11.15
BK Skjold (3)
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M C Efterår • Pulje 1
Engdraget
Hvidovre IF
Engdraget
3.
lørdag
11.15
B 1908
Kvinder
U9
U9 Piger (08) C 5M Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
3.
lørdag
11.15
Sundby Bk.
Kvinder
U13
U13 Piger Øst 8M (04) • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF
Sundby/Kløvermarken
3.
lørdag
11.15
Hvidovre IF
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 2 (02) • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
BK Skjold
Hvidovre IF's baner
3.
lørdag
11.40
Hvidovre IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 1
HIK
HIK (1)
HIK
3.
lørdag
11.40
Hvidovre IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
GVI (1)
Dragør Bk
3.
lørdag
12.05
Østerbro IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M B Efterår • Pulje 3
Fælledparken
Hvidovre IF
Fælledparken
3.
lørdag
12.05
FA 2000
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M C Efterår • Pulje 1
Engdraget
Hvidovre IF
Engdraget
3.
lørdag
12.05
Hvidovre IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) C 5M Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
FA 2000
Sundby Idrætspark
3.
lørdag
13.00
Hvidovre IF 2
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (02) Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
Østerbro IF
Hvidovre IF's baner
3.
lørdag
13.00
Skovshoved IF 2
Herrer
Senior
Serie 1, P3 Efterår • P3
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Hvidovre IF 2
Skovshoved I P
SIF Græs 1
3.
lørdag
13.00
BK Rødovre
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 4
HIK
Hvidovre IF (2)
HIK
3.
lørdag
13.00
Hvidovre IF
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (03) • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Vanløse
Hvidovre IF's baner
3.
lørdag
13.00
HIK
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2016/17 • Div
Kunst, HIK
Hvidovre
Kunst, HIK
3.
lørdag
13.01
Hvidovre IF
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M C Efterår • Pulje 2
Fælledparken
KB (1)
Fælledparken
3.
lørdag
13.50
Vanløse (4)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 4
HIK
Hvidovre IF (2)
HIK
3.
lørdag
14.15
Vestia
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M C Efterår • Pulje 2
Fælledparken
Hvidovre IF
Fælledparken
3.
lørdag
15.00
Hvidovre 2
Herrer
U19
U19 Drenge M (98-99) Efterår • Mester
Hvidovre IF's baner
Fremad Valby
Hvidovre IF's baner
3.
lørdag
15.00
Hvidovre IF
Kvinder
U18
U18 Piger 1 (99-00) • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Sorø Freja
Hvidovre IF's baner
3.
lørdag
15.05
Hvidovre IF
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M C Efterår • Pulje 2
Fælledparken
Valby
Fælledparken
3.
lørdag
15.05
Hvidovre IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 4
HIK
BK Skjold (3)
HIK
3.
lørdag
15.30
Elite Bornholm
Kvinder
U16
U16 Piger M (01-02) Efterår • Mester
Rønne nord (Viking)
Hvidovre IF
Rønne nord (Viking)
3.
lørdag
15.30
HIK
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2016/17 • Div
Kunst, HIK
Hvidovre
Kunst, HIK
3.
lørdag
17.00
Nørrebro United
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (03) Efterår • P2
Kunst, Mimersparken
Hvidovre IF
Kunst, Mimersparken
4.
søndag
10.00
Ørestad IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M C Efterår • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Hvidovre IF
Skovshoved I P
SIF Græs 1
4.
søndag
10.00
Hvidovre IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 2
Tingbjerg I P
Bk. Fremad Valby
Tingbjerg I P
4.
søndag
10.00
KB (3)
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M A Efterår • Pulje 2
Holmens IA
Hvidovre IF
Holmens IA
4.
søndag
10.00
Hvidovre IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KB (1)
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
10.00
B 1908
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (04) 8M Efterår • 3A
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 2
Sundby Idrætspark
4.
søndag
10.00
FC Damsø
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (04) 8M Efterår • P2A
Kunst, Vanløse I P
Hvidovre IF
Kunst, Vanløse I P
4.
søndag
10.00
Hvidovre IF
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 7M Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Pan Fodbold
Hvidovre IF's baner
4.
søndag
10.00
Hvidovre IF
Kvinder
U16
U16 Piger (01-02) 7M Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
B 93
Hvidovre IF's baner
4.
søndag
10.00
Hvidovre IF
Kvinder
U11
U11 Piger (06) 8M A/B Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
HIK
Hvidovre IF's baner
4.
søndag
10.00
FA 2000 2
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (01) Efterår • Pulje 1
Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 3
Jens Jessens Vej
4.
søndag
10.01
Aakanden GF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF (1)
Sundby/Kløvermarken
4.
søndag
10.01
Tårnby FF
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF (2)
Sundby/Kløvermarken
4.
søndag
10.01
Hvidovre IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 5
Tingbjerg I P
B 1950
Tingbjerg I P
4.
søndag
10.40
BK Fix (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF (1)
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
10.50
Vanløse
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M C Efterår • Pulje 2
Skovshoved I P
SIF Græs 1
Hvidovre IF
Skovshoved I P
SIF Græs 1
4.
søndag
11.00
Bk. Hekla (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF (1)
Sundby/Kløvermarken
4.
søndag
11.00
Bk. Hekla (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF (2)
Sundby/Kløvermarken
4.
søndag
11.00
Hvidovre IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 5
Tingbjerg I P
Nørrebro United (5)
Tingbjerg I P
4.
søndag
11.15
Hvidovre IF
Kvinder
U8
U8 Piger (09) 3M Efterår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
BK Hekla
B 93 Svanemølleanlæg.
4.
søndag
11.20
Hvidovre IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Bk. Hellas (1)
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
11.35
Hvidovre IF
Kvinder
U8
U8 Piger (09) 3M Efterår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
B 93
B 93 Svanemølleanlæg.
4.
søndag
11.40
Hvidovre IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 2
Tingbjerg I P
GVI (2)
Tingbjerg I P
4.
søndag
11.40
Kastrup Bk. (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF (1)
Sundby/Kløvermarken
4.
søndag
11.40
Kastrup Bk. (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 2
Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF (2)
Sundby/Kløvermarken
4.
søndag
11.40
Skovshoved IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 5
Tingbjerg I P
Hvidovre IF (3)
Tingbjerg I P
4.
søndag
11.45
KB 3
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (00-01) Efterår • P1
KB. P.Bangsvej
Hvidovre IF 3
KB. P.Bangsvej
4.
søndag
11.45
Hvidovre IF 2
Herrer
U16
U16 Drenge M (01) Efterår • Mester
Hvidovre IF's baner
FB
Hvidovre IF's baner
4.
søndag
11.55
GVI
Kvinder
U8
U8 Piger (09) 3M Efterår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF
B 93 Svanemølleanlæg.
4.
søndag
12.05
Hvidovre IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M A Efterår • Pulje 2
Holmens IA
Aakanden GF
Holmens IA
4.
søndag
12.30
Hvidovre IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KB (5)
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
12.40
Bk. Hekla (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 4
Kunst, Nørrebroparken
Hvidovre IF (3)
Kunst, Nørrebroparken
4.
søndag
13.10
Bk Fix (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF (2)
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
13.20
Hvidovre IF (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 4
Kunst, Nørrebroparken
Kastrup (3)
Kunst, Nørrebroparken
4.
søndag
13.30
Hvidovre IF 3
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P16
Hvidovre IF's baner
Hekla 2
Hvidovre IF's baner
4.
søndag
13.30
Hvidovre IF 2
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 (00-01) Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Glostrup
Hvidovre IF's baner
4.
søndag
13.50
Hvidovre IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 3
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Bk. Hellas (2)
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
14.50
Hvidovre IF
Kvinder
U10
U10 Piger (07) 5M A Efterår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
B 93
B 93 Svanemølleanlæg.
4.
søndag
15.00
Hvidovre
Herrer
Senior
2. division • Pulje 1
Avedøre Stadion
HIK
Avedøre Stadion
6.
tirsdag
18.30
A.C Academics
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Efterår • P2
Kunst, Lundehusparken
Hvidovre IF
Kunst, Lundehusparken
7.
onsdag
17.30
B 93
Kvinder
U12
U12 Piger (05) 8M Efterår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF
B 93 Svanemølleanlæg.
7.
onsdag
18.15
Hvidovre IF 2
Herrer
Senior
Serie 1, P3 Efterår • P3
Hvidovre IF's baner
Fremad Valby 2
Hvidovre IF's baner
7.
onsdag
19.00
Hvidovre IF
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 • P1
Hvidovre IF's baner
FA 2000
Hvidovre IF's baner
7.
onsdag
19.00
Greve Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 1 8M (04) • Pulje 1
Greve Idræts Center
Hvidovre IF
Greve Idræts Center
7.
onsdag
21.00
Skjold
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Kunst, Ryparken
Hvidovre IF
Kunst, Ryparken
8.
torsdag
18.15
Ørestad IF
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M B Efterår • Pulje 3
Byparken (kunst)
Hvidovre IF
Byparken (kunst)
8.
torsdag
19.45
Husum Bk
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 7M Efterår • P2
Kunst, Husumparken
Hvidovre IF
Kunst, Husumparken
9.
fredag
18.10
KB 2
Herrer
U19
U19 Drenge M (98-99) Efterår • Mester
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Hvidovre 2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
10.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M C Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
AB Tårnby
Hvidovre IF's baner
10.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (04) 8M Efterår • 3A
Hvidovre IF's baner
Dragør BK
Hvidovre IF's baner
10.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (04) 8M Efterår • P2A
Hvidovre IF's baner
Dragør BK
Hvidovre IF's baner
10.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M B Efterår • Pulje 6
Hvidovre IF's baner
Østerbro IF
Hvidovre IF's baner
10.
lørdag
11.15
FB (2)
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M C Efterår • Pulje 4
Jens Jessens Vej
Hvidovre IF
Jens Jessens Vej
10.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 2
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (03) Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Union
Hvidovre IF's baner
10.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 3
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (02) Efterår • P3
Hvidovre IF's baner
Skjold 3
Hvidovre IF's baner
10.
lørdag
11.30
B 93
Herrer
U16
U16 Drenge M (01) Efterår • Mester
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF 2
B 93 Svanemølleanlæg.
10.
lørdag
12.00
Nykøbing FC
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (03) • Pulje 1
Anlæg nord (01)
Hvidovre IF
Anlæg nord (01)
10.
lørdag
12.00
LSF
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 2 (02) • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
Hvidovre IF
Ledøje Idrætscenter
10.
lørdag
12.00
Frederikssund FB
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 (00-01) Efterår • P2
Frederikssund Stadion
Hvidovre IF 2
Frederikssund Stadion
10.
lørdag
12.15
Østerbro IF 5
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P6
Fælledparken
Hvidovre IF
Fælledparken
10.
lørdag
13.00
HIK 4
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P16
Kunst, HIK
Hvidovre IF 3
Kunst, HIK
10.
lørdag
13.30
Hvidovre IF
Kvinder
U12
U12 Piger (05) 8M Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Husum Bk
Hvidovre IF's baner
10.
lørdag
13.30
Hvidovre IF
Kvinder
U11
U11 Piger (06) 8M A/B Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Sundby Bk.
Hvidovre IF's baner
10.
lørdag
15.00
Frem
Herrer
Senior
2. division • Pulje 1
Valby I P. Opvisn.
Hvidovre
Valby I P. Opvisn.
10.
lørdag
15.00
Hvidovre
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2016/17 • Div
Kæmpernes Arena
Thisted
Kæmpernes Arena
10.
lørdag
15.00
Hvidovre
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2016/17 • Div
Kæmpernes Arena
Thisted
Kæmpernes Arena
11.
søndag
10.00
Hvidovre IF
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (03) Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Fremad Valby
Hvidovre IF's baner
11.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (01) Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bk. Skjold
Hvidovre IF's baner
11.
søndag
11.45
Hvidovre IF 3
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (00-01) Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
Nørrebro United 2
Hvidovre IF's baner
11.
søndag
11.45
AB Tårnby
Kvinder
U18
U18 Piger 1 (99-00) • Pulje 2
Vestamager Idrætsanlæg
Vestamager Idrætsanlæg Bane 4
Hvidovre IF
Vestamager Idrætsanlæg
Vestamager Idrætsanlæg Bane 4
11.
søndag
13.30
B 1908 2
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (02) Efterår • P1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 2
Sundby Idrætspark
11.
søndag
13.30
KFUM
Kvinder
U16
U16 Piger M (01-02) Efterår • Mester
Emdrupparken
Hvidovre IF
Emdrupparken
11.
søndag
17.00
B 93 2
Kvinder
U16
U16 Piger (01-02) 7M Efterår • P1
Kunst, B93
Hvidovre IF
Kunst, B93
12.
mandag
19.00
Hvidovre IF
Herrer
Masters
Masters 2 • P2
Kunst, Avedøre Stadion
SSB
Kunst, Avedøre Stadion
12.
mandag
22.00
Hvidovre IF
Kvinder
U11
U11 Piger (06) 8M A/B Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
FA 2000
Hvidovre IF's baner
12.
mandag
22.00
Husum Bk
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M B Efterår • Pulje 6
Kunst, Husumparken
Hvidovre IF
Kunst, Husumparken
13.
tirsdag
18.30
Hvidovre IF
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Efterår • P2
Avedøre Skole
B 93 2
Avedøre Skole
14.
onsdag
18.00
FA 2000
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (03) Efterår • P2
Jens Jessens Vej
Hvidovre IF
Jens Jessens Vej
14.
onsdag
19.00
BK Union
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (00-01) Efterår • P1
Kunst, Grøndal Centret
Hvidovre IF 3
Kunst, Grøndal Centret
15.
torsdag
20.30
Hvidovre IF
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Kunst, Avedøre Stadion
Pioneren
Kunst, Avedøre Stadion
16.
fredag
18.00
Hvidovre IF
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P6
Hvidovre IF's baner
Tårnby FF 2
Hvidovre IF's baner
16.
fredag
18.30
Hvidovre IF 3
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P16
Avedøre Stadion Kunstgræs
Vanløse 3
Avedøre Stadion Kunstgræs
17.
lørdag
10.00
FB (3)
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M B Efterår • Pulje 3
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
17.
lørdag
10.00
Hvidovre IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 5
Fælledparken
FB (3)
Fælledparken
17.
lørdag
10.00
Kastrup
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (04) 8M Efterår • P2A
Røllikevej
Hvidovre IF
Røllikevej
17.
lørdag
10.00
Nørrebro United 2
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (02) Efterår • P3
Kunst, Mimersparken
Hvidovre IF 3
Kunst, Mimersparken
17.
lørdag
10.30
Hvidovre IF
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 2 (02) • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
FC Helsingør
Hvidovre IF's baner
17.
lørdag
10.40
Hvidovre IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 5
Fælledparken
Jægersborg BK
Fælledparken
17.
lørdag
10.50
Kastrup BK
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M B Efterår • Pulje 3
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
17.
lørdag
11.00
Næstved I.F.
Kvinder
U13
U13 Piger Øst 8M (04) • Pulje 1
Næstved Stadion
Hvidovre IF
Næstved Stadion
17.
lørdag
11.15
Jægersborg Bk. 2
Herrer
Senior
Serie 1, P3 Efterår • P3
Jægersborg
Hvidovre IF 2
Jægersborg
17.
lørdag
11.15
Østerbro IF
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (01) Efterår • Pulje 1
Fælledparken
Hvidovre IF 3
Fælledparken
17.
lørdag
11.20
KB (9)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 5
Fælledparken
Hvidovre IF (3)
Fælledparken
17.
lørdag
11.40
Bk. Fremad Valby
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M B Efterår • Pulje 3
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
17.
lørdag
11.45
Husum Bk
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (04) 8M Efterår • 3A
Kunst, Husumparken
Hvidovre IF 2
Kunst, Husumparken
17.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (03) • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
BSF
Hvidovre IF's baner
17.
lørdag
12.30
Hvidovre IF (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 4
B1903
Kastrup (4)
B1903
17.
lørdag
13.00
FC Roskilde
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2016/17 • Div
Roskilde Idrætspark
Hvidovre
Roskilde Idrætspark
17.
lørdag
13.01
Hvidovre IF
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M C Efterår • Pulje 2
Engdraget
Jægersborg BK
Engdraget
17.
lørdag
13.10
B 1903 (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 4
B1903
Hvidovre IF (3)
B1903
17.
lørdag
13.30
Hvidovre IF
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M B Efterår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
FA 2000
Hvidovre IF's baner
17.
lørdag
13.30
Hvidovre IF
Herrer
U11
U11 Drenge (06) 8M C Efterår • Pulje 4
Hvidovre IF's baner
Bk. Skjold (2)
Hvidovre IF's baner
17.
lørdag
13.30
Hvidovre IF
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 1 8M (04) • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
HIK
Hvidovre IF's baner
17.
lørdag
13.50
Hvidovre IF (3)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 4
B1903
KB (3)
B1903
17.
lørdag
14.15
Østerbro IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M C Efterår • Pulje 2
Engdraget
Hvidovre IF
Engdraget
17.
lørdag
15.05
Hvidovre IF
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M C Efterår • Pulje 2
Engdraget
BK Skjold
Engdraget
17.
lørdag
15.15
FC Roskilde
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2016/17 • Div
Roskilde Idrætspark
Hvidovre
Roskilde Idrætspark
18.
søndag
10.00
Bk. Skjold (1)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M C Efterår • Pulje 2
Byparken (kunst)
Hvidovre IF
Byparken (kunst)
18.
søndag
10.00
AB Tårnby
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF (1)
Sundby Idrætspark
18.
søndag
10.00
Hvidovre IF
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 7M Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Gentofte FK
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
10.00
Hvidovre IF
Kvinder
U16
U16 Piger (01-02) 7M Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
FA 2000
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
10.00
Hvidovre IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 4
Vanløse I P
Bk. Stefan
Vanløse I P
18.
søndag
10.01
Hvidovre IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Aakanden GF
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
10.01
Hvidovre IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Husum Bk
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
10.01
AB Tårnby
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M C Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
18.
søndag
10.40
Dragør Bk. (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF (1)
Sundby Idrætspark
18.
søndag
10.40
HIK
Kvinder
U8
U8 Piger (09) 3M Efterår • Pulje 1
GVI. Nymosen
Hvidovre IF
GVI. Nymosen
18.
søndag
10.50
Skovshoved IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M C Efterår • Pulje 2
Byparken (kunst)
Hvidovre IF
Byparken (kunst)
18.
søndag
11.15
Dragør BK
Herrer
U12
U12 Drenge (05) 8M C Efterår • Pulje 1
Dragør Bk
Hvidovre IF
Dragør Bk
18.
søndag
11.15
Dragør Bk.
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF (1)
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
11.15
Tårnby FF
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Hvidovre IF (2)
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
11.15
HIK (3)
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M C Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
18.
søndag
11.20
Valby (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF (1)
Sundby Idrætspark
18.
søndag
11.40
FA 2000
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M C Efterår • Pulje 2
Byparken (kunst)
Hvidovre IF
Byparken (kunst)
18.
søndag
11.45
Østerbro IF
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (03) Efterår • Pulje 1
Fælledparken
Hvidovre IF 2
Fælledparken
18.
søndag
11.45
Hvidovre IF 3
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (00-01) Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
HIK
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
11.45
Hvidovre IF 2
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (02) Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
Skjold 2
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
12.05
Hvidovre IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge (08) 5M A Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Kastrup BK
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
12.05
Nørrebro United (3)
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M C Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
18.
søndag
12.05
Hvidovre IF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 4
Vanløse I P
HIK (2)
Vanløse I P
18.
søndag
12.30
B 93 (4)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 2
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF (2)
Sundby Idrætspark
18.
søndag
13.00
Hvidovre IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 1
Tårnby Stadion
B.1908
Tårnby Stadion
18.
søndag
13.00
Hvidovre IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M A Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
B.93
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
13.00
Hvidovre IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 2
Nandrupvej's Idrætsanlæg
Aakanden GF (1)
Nandrupvej's Idrætsanlæg
18.
søndag
13.00
Avarta
Herrer
Senior
2. division • Pulje 1
Espelundens Idrætsanlæg
Hvidovre
Espelundens Idrætsanlæg
18.
søndag
13.10
Dragør Bk. (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 2
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF (2)
Sundby Idrætspark
18.
søndag
13.25
FB
Kvinder
U10
U10 Piger (07) 5M A Efterår • Pulje 1
Vanløse I P
Hvidovre IF
Vanløse I P
18.
søndag
13.25
Hvidovre IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) C 5M Efterår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Sundby Bk.
Sundby/Kløvermarken
18.
søndag
13.30
Hvidovre IF 2
Herrer
U16
U16 Drenge M (01) Efterår • Mester
Hvidovre IF's baner
Husum Bk
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
13.30
Hvidovre IF 2
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 (00-01) Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Vanløse IF
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
13.30
Hvidovre IF
Kvinder
U18
U18 Piger 1 (99-00) • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Lyngby Boldklub 1921
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
13.40
B 1903 (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 2
Nandrupvej's Idrætsanlæg
Hvidovre IF (1)
Nandrupvej's Idrætsanlæg
18.
søndag
13.40
B 1903 (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 3
Nandrupvej's Idrætsanlæg
Hvidovre IF (2)
Nandrupvej's Idrætsanlæg
18.
søndag
13.50
BK Union
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 1
Tårnby Stadion
Hvidovre IF (1)
Tårnby Stadion
18.
søndag
13.50
Hvidovre IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M A Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
KB (4)
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
13.50
Valby (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (10) 3M Efterår • Pulje 2
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF (2)
Sundby Idrætspark
18.
søndag
14.15
Hvidovre IF
Kvinder
U9
U9 Piger (08) C 5M Efterår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
FA 2000
Sundby/Kløvermarken
18.
søndag
14.20
Hvidovre IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 2
Nandrupvej's Idrætsanlæg
KB (4)
Nandrupvej's Idrætsanlæg
18.
søndag
14.20
Hvidovre IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (11) 3M Efterår • Pulje 3
Nandrupvej's Idrætsanlæg
KB (2)
Nandrupvej's Idrætsanlæg
18.
søndag
14.40
Hvidovre IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge (07) 5M B Efterår • Pulje 1
Tårnby Stadion
BK Hekla
Tårnby Stadion
18.
søndag
14.40
Hvidovre IF
Kvinder
U10
U10 Piger (07) 5M A Efterår • Pulje 1
Vanløse I P
Vanløse
Vanløse I P
18.
søndag
15.05
Hvidovre IF
Herrer
U8
U8 Drenge (09) 5M A Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
HIK (2)
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
15.05
BK Hellas
Kvinder
U9
U9 Piger (08) C 5M Efterår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF
Sundby/Kløvermarken
18.
søndag
15.15
Hvidovre 2
Herrer
U19
U19 Drenge M (98-99) Efterår • Mester
Hvidovre IF's baner
KFUM
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
15.15
Hvidovre IF
Kvinder
U16
U16 Piger M (01-02) Efterår • Mester
Hvidovre IF's baner
FA 2000
Hvidovre IF's baner
18.
søndag
15.15
Hvidovre IF
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (03) Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Fremad Valby 2
Hvidovre IF's baner
19.
mandag
19.00
Hvidovre IF
Herrer
Masters
Masters 2 • P2
Kunst, Avedøre Stadion
B.1908
Kunst, Avedøre Stadion
20.
tirsdag
18.45
FC Roskilde
Herrer
U16
U16 Drenge Reservehold Øst Efterår • P2
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Hvidovre
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
21.
onsdag
18.00
Fremad Forsing
Herrer
Veteran
Veteran 1 • P1
Kløvermarken
Hvidovre IF
Kløvermarken
21.
onsdag
19.00
Hvidovre IF 2
Herrer
Senior
Serie 1, P3 Efterår • P3
Kæmpernes Arena
FA 2000 2
Kæmpernes Arena
23.
fredag
18.00
Hvidovre IF
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P6
Hvidovre IF's baner
Søde Stjerne
Hvidovre IF's baner
23.
fredag
18.15
Tårnby FF
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys 1 • P1
Vestamager Idrætsanlæg
Hvidovre IF
Vestamager Idrætsanlæg
Næste kamp med live-score
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (04) • Pulje 1
Avedøre Skole 01-09-2016 Kl. 18.30
Hvidovre IF (Øst)
-
'56
B 93 (Øst)
U13 Piger Øst 8M (04) • Pulje 1
Hvidovre IF's baner 27-08-2016 Kl. 13.30
Hvidovre IF
-
'56
HIK