Menu
Piger 06. september kl. 22:43
Nyhedsbrev for Kvindefodbold September 2020
Klubben
15. oktober kl. 17:00 Hvem skal være 'Årets HIF'er 2019?
NYHEDER
03. oktober kl. 11:10 U16P: Pokalkamp 03.10.2019
NYHEDER
03. september kl. 23:45 HIF Sommer Camp 2019 - video!
NYHEDER
03. september kl. 20:23 Hvidovre IF-trænere på skolebænken igen igen, på C1 og C2
Næste HIF-kampe
September 2020
20.
søndag
10.00
Fremad Amager
Herrer
U14
U14 Drenge (07) 7M Efterår • P1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF
Sundby Idrætspark
20.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 2. runde • Pulje 7
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Dragør BK 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
10.00
Vanløse IF 7
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 5
Kunst, Vanløse I P
Hvidovre IF 3
Kunst, Vanløse I P
20.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 7
Valby IP, tribunen
Fremad Valby 1
Valby IP, tribunen
20.
søndag
10.00
Fremad Amager 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 8
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 5
Sundby Idrætspark
20.
søndag
10.20
KB 1
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 2. runde • Pulje 7
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
10.20
Hvidovre IF 2
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 7
Valby IP, tribunen
Vanløse IF 1
Valby IP, tribunen
20.
søndag
10.20
KB 10
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 8
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 5
Sundby Idrætspark
20.
søndag
10.40
FA 2000 4
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 2. runde • Pulje 7
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
10.40
Hvidovre IF 3
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 5
Kunst, Vanløse I P
BK Rødovre 2
Kunst, Vanløse I P
20.
søndag
10.40
Hvidovre IF 3
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 3
Valby IP, tribunen
Fremad Valby 3
Valby IP, tribunen
20.
søndag
10.40
KB 3
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 7
Valby IP, tribunen
Hvidovre IF 2
Valby IP, tribunen
20.
søndag
10.40
Hvidovre IF 5
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 8
Sundby Idrætspark
BK Hekla
Sundby Idrætspark
20.
søndag
11.30
KB 5
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 2
B1903
Hvidovre IF 2
B1903
20.
søndag
11.30
Hvidovre IF 2
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 2
B1903
Fremad Valby 2
B1903
20.
søndag
11.30
FA 2000 3
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 2
B1903
Hvidovre IF 2
B1903
20.
søndag
11.30
Hvidovre IF 4
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 13
Skovshoved I P
Kunst
BK Stefan 1
Skovshoved I P
Kunst
20.
søndag
11.50
Dragør BK 2
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 2. runde • Pulje 8
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
11.50
Brønshøj BK 1
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 2
B1903
Hvidovre IF 2
B1903
20.
søndag
11.50
Hvidovre IF 2
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 2
B1903
B 1903 3
B1903
20.
søndag
11.50
Hvidovre IF 2
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 2
B1903
B 1903 1
B1903
20.
søndag
11.50
Hvidovre IF 4
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 13
Skovshoved I P
Kunst
Skovshoved IF 2
Skovshoved I P
Kunst
20.
søndag
12.00
Hvidovre IF 2
Herrer
U17
U17 Drenge M (04-05) Efterår • Mester
Hvidovre IF's baner
Bane 2
FA 2000 2
Hvidovre IF's baner
Bane 2
20.
søndag
12.00
Hvidovre IF
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Skovshoved
Hvidovre IF's baner
Bane 3
20.
søndag
12.10
FA 2000 5
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 2. runde • Pulje 8
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
12.10
Hvidovre IF 2
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 2
B1903
B 1903 2
B1903
20.
søndag
12.10
KB 9
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 2
B1903
Hvidovre IF 2
B1903
20.
søndag
12.10
Hvidovre IF 2
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 2
B1903
B 93 4
B1903
20.
søndag
12.10
Jægersborg BK 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 13
Skovshoved I P
Kunst
Hvidovre IF 4
Skovshoved I P
Kunst
20.
søndag
12.30
Hvidovre IF 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Tårnby FF 1
B 93 Svanemølleanlæg.
20.
søndag
12.50
Hvidovre IF 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
B 93 1
B 93 Svanemølleanlæg.
20.
søndag
13.00
Hvidovre IF 3
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 2. runde • Pulje 9
Hvidovre IF's baner
Bane 4
AB Tårnby 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
13.00
Hvidovre IF 3
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 1
GVI. Nymosen
Tårnby FF
GVI. Nymosen
20.
søndag
13.00
Fremad Amager
Herrer
Senior
1. division 2020/21 • 1.Division
Sundby I P. Opvisn.
Hvidovre
Sundby I P. Opvisn.
20.
søndag
13.10
B 93 2
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Hvidovre IF 1
B 93 Svanemølleanlæg.
20.
søndag
13.20
Hvidovre IF 3
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 1
GVI. Nymosen
GVI 1
GVI. Nymosen
20.
søndag
13.40
FA 2000 6
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 2. runde • Pulje 9
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
13.40
Nørrebro United 2
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 1
GVI. Nymosen
Hvidovre IF 3
GVI. Nymosen
20.
søndag
14.00
Hvidovre IF
Kvinder
U16
U16 Piger M (05-06) Efterår • Mester
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
HIK
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
20.
søndag
14.00
Hvidovre IF
Kvinder
Senior
KS, Kvinder Efterår • KSK E
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Fix
Hvidovre IF's baner
Bane 3
20.
søndag
14.00
Vanløse 2
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Efterår • P2 A
Kunst, Vanløse I P
Hvidovre IF 2
Kunst, Vanløse I P
20.
søndag
14.30
Hvidovre IF (2)
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
BK Fix
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
14.30
Hvidovre IF (1)
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Bk. Hekla
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
14.30
BK Fix 1
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
20.
søndag
14.50
BK Hekla 2
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF (2)
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
14.50
FA 2000 (2)
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF (1)
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
14.50
Hvidovre IF 1
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
AB Tårnby 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
20.
søndag
14.50
Skovshoved IF 1
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
20.
søndag
15.10
FA 2000 (1)
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF (2)
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
15.10
Dragør BK
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 4. runde • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF (1)
Hvidovre IF's baner
Bane 4
20.
søndag
15.10
Hvidovre IF 1
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
20.
søndag
16.00
CBS Sport 2
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P13
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 3
Kunst, Jens Jessens Vej
21.
mandag
17.00
Avedøre IF
Herrer
Senior
U21 A, 2020 efterår (1999 og yngre) • Pulje 2
Avedøre Stadion
Kunst 2
Hvidovre IF
Avedøre Stadion
Kunst 2
21.
mandag
17.45
Hvidovre IF 2
Herrer
U13
U13 Drenge M (08) 8M Efterår • Mester B
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 3
HIK 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 3
21.
mandag
18.00
Fremad Valby 1
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Valby IP, tribunen
Bane 24 A
Hvidovre IF 1
Valby IP, tribunen
Bane 24 A
21.
mandag
19.00
Hvidovre IF/ Friheden
Herrer
M+50
M+50 M 7M Efterår • P1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Fremad Valby
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
22.
tirsdag
18.00
Hvidovre IF
Herrer
U14
U14 Drenge (07) 7M Efterår • P1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Hekla
Avedøre Stadion Kunstgræs
22.
tirsdag
19.30
Brønshøj BK
Herrer
M+50
M+50 1 7M Efterår • P1
Tingbjerg I P
7/8M Kunst
Hvidovre IF
Tingbjerg I P
7/8M Kunst
23.
onsdag
20.30
Hvidovre IF
Herrer
M+32
M+32 Øst Efterår 2020 • Øst
Avedøre Stadion Kunstgræs
AB
Avedøre Stadion Kunstgræs
24.
torsdag
17.00
B 1908 1
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 1
Sundby Idrætspark
25.
fredag
17.00
FB 2
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 3
Kunst, Jens Jessens Vej
25.
fredag
19.00
Hvidovre
Herrer
Senior
1. division 2020/21 • 1.Division
PRO VENTILATION ARENA
Hobro IK
PRO VENTILATION ARENA
26.
lørdag
10.00
HIK 1
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, HIK
Hvidovre IF 1
Kunst, HIK
26.
lørdag
10.00
FA 2000 1
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 7 B
Hvidovre IF 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 7 B
26.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
FB 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
26.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 3
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
BK Union 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
26.
lørdag
10.00
Brøndbyernes IF
livescore
Kvinder
U16
U16 Piger M (05-06) Efterår • Mester
Brøndby Stadion
Hvidovre IF
Brøndby Stadion
26.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 2
HIK
Hvidovre IF's baner
Bane 2
26.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 3
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
B 93 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
26.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 2
FC Helsingør
Hvidovre IF's baner
Bane 2
26.
lørdag
12.00
Viborg FF
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
Viborg FF´s anlæg
Hvidovre IF
Viborg FF´s anlæg
26.
lørdag
14.15
Viborg FF
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
Viborg FF´s anlæg
Hvidovre IF
Viborg FF´s anlæg
27.
søndag
10.00
Jægersborg
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • P2
Jægersborg
Hvidovre IF
Jægersborg
27.
søndag
10.00
Hørsholm-Usserød IK
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Hvidovre IF
Hørsholm Idrætspark
27.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Efterår • P2 A
Intet anvendes
Bane 3
Dragør 3
Intet anvendes
Bane 3
27.
søndag
10.00
FA 2000
Kvinder
U14
U14 Piger M (07) Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 7
Hvidovre IF 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 7
27.
søndag
11.15
Hvidovre IF
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Vestia
Hvidovre IF's baner
Bane 4
27.
søndag
11.15
Kastrup BK 1
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår • Pulje 3
Røllikevej
Hvidovre IF 2
Røllikevej
27.
søndag
12.00
B 1903
Herrer
U17
U17 Drenge M (04-05) Efterår • Mester
B1903
Hvidovre IF 2
B1903
27.
søndag
14.00
Hvidovre IF 3
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P13
Hvidovre IF's baner
Bane 4
KFB 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
27.
søndag
14.00
Heimdal 2
Kvinder
Senior
KS, Kvinder Efterår • KSK E
Kunst, Fælledparken
Hvidovre IF
Kunst, Fælledparken
28.
mandag
18.30
Hvidovre IF
Kvinder
U16
U16 Piger (05-06) 7M Efterår • P1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Bane 4
Nørrebro United
Avedøre Stadion Kunstgræs
Bane 4
29.
tirsdag
18.00
Skjold
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Efterår • P2
Kunst, Lundehusparken
Hvidovre IF
Kunst, Lundehusparken
29.
tirsdag
20.00
Hvidovre IF 2
Herrer
Senior
KS Herre 20/21 • P1
PRO VENTILATION ARENA
HB
PRO VENTILATION ARENA
30.
onsdag
18.00
Fremad Amager 3
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P13
Sundby I P. Opvisn.
Hvidovre IF 3
Sundby I P. Opvisn.
30.
onsdag
18.30
Hvidovre IF 2
Herrer
U17
U17 Drenge M (04-05) Efterår • Mester
Intet anvendes
Kunst 2
FB
Intet anvendes
Kunst 2
30.
onsdag
19.00
Tuse IF
Herrer
M+32
M+32 Øst Efterår 2020 • Øst
Intet anvendes
Hvidovre IF
Intet anvendes
30.
onsdag
19.00
Hvidovre IF (1)
Kvinder
U14
Ungdomspokalen U14 Piger (07) 20/21 • Pulje 1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Nykøbing FC (Liga2)
Avedøre Stadion Kunstgræs
Oktober 2020
1.
torsdag
18.00
GVI 4
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Efterår • P2 A
GVI. Nymosen
Hvidovre IF 2
GVI. Nymosen
1.
torsdag
19.00
Hvidovre
Herrer
Senior
1. division 2020/21 • 1.Division
PRO VENTILATION ARENA
FC Fredericia
PRO VENTILATION ARENA
1.
torsdag
20.00
Hvidovre IF/ Friheden
Herrer
M+50
M+50 M 7M Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Union
Hvidovre IF's baner
Bane 4
3.
lørdag
09.30
Østerbro IF 2
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Kunst, Ryparken
Hvidovre IF 2
Kunst, Ryparken
3.
lørdag
10.00
Vanløse
Herrer
U14
U14 Drenge (07) 7M Efterår • P1
Kunst, Vanløse I P
Hvidovre IF
Kunst, Vanløse I P
3.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 3
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Efterår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 3
BK Union 2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
3.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 1
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 3 8v8 Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 5
BK Skjold 1
Hvidovre IF's baner
Bane 5
3.
lørdag
10.00
HIK
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår • Pulje 1
Kunst, HIK
Hvidovre IF
Kunst, HIK
3.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
FC Rudersdal
Hvidovre IF's baner
Bane 3
3.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
Kvinder
U14
U14 Piger M (07) Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Sundby
Hvidovre IF's baner
Bane 4
3.
lørdag
10.30
Hvidovre IF 2
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Kunst, Kalvebod Fælled Skole
Østerbro IF 1
Kunst, Kalvebod Fælled Skole
3.
lørdag
10.50
Ørestad IF 2
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Kunst, Kalvebod Fælled Skole
Hvidovre IF 2
Kunst, Kalvebod Fælled Skole
3.
lørdag
11.10
BK Frem 2
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Kunst, Kalvebod Fælled Skole
Hvidovre IF 2
Kunst, Kalvebod Fælled Skole
3.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 1
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
AB Tårnby 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
3.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 2
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
B 93 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
3.
lørdag
11.15
Hvidovre IF 1
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 5
FA 2000 1
Hvidovre IF's baner
Bane 5
3.
lørdag
12.00
Hvidovre IF 3
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Bane 5
B 1908 2
Hvidovre IF's baner
Bane 5
3.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Roskilde Boldklub
Hvidovre IF's baner
Bane 3
3.
lørdag
12.00
Fremad Forsing
Herrer
M+40
M+40 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, Ryparken
Hvidovre IF
Kunst, Ryparken
3.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Roskilde
Hvidovre IF's baner
Bane 2
3.
lørdag
12.30
Hvidovre IF 1
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
AC Amager Academy
Hvidovre IF's baner
Bane 4
3.
lørdag
12.30
Hvidovre IF
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
HIK 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
3.
lørdag
13.45
Hvidovre IF/ Friheden
Herrer
M+50
M+50 M 7M Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
FC Babylon
Hvidovre IF's baner
Bane 4
3.
lørdag
14.00
Hvidovre IF 2
Herrer
U17
U17 Drenge M (04-05) Efterår • Mester
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Dragør 2
Hvidovre IF's baner
Bane 2
3.
lørdag
14.00
KB 2
Herrer
Senior
KS Herre 20/21 • P1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 9
Hvidovre IF 2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 9
3.
lørdag
14.30
Hvidovre IF
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Roskilde
Hvidovre IF's baner
Bane 2
4.
søndag
10.00
Dragør BK 1
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 4
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 2
B1903
B 1903 1
B1903
4.
søndag
10.00
Hvidovre IF 5
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Sundby/Kløvermarken
Dragør BK 2
Sundby/Kløvermarken
4.
søndag
10.00
Hvidovre IF 4
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 14
Lersøparken
KB 8
Lersøparken
4.
søndag
10.20
B 1903 2
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 2
B1903
Hvidovre IF 1
B1903
4.
søndag
10.20
Hvidovre IF 5
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Sundby/Kløvermarken
FA 2000 6
Sundby/Kløvermarken
4.
søndag
10.20
GVI 2
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 14
Lersøparken
Hvidovre IF 4
Lersøparken
4.
søndag
10.30
BK Vestia 3
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår • Pulje 3
Kunst, Bavnehøj IA
Hvidovre IF 3
Kunst, Bavnehøj IA
4.
søndag
10.40
Hvidovre IF 1
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 4
Hvidovre IF's baner
Bane 4
BK Skjold 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
søndag
10.40
AB Tårnby 2
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Øvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 2
B1903
Hvidovre IF 1
B1903
4.
søndag
10.40
Sundby BK 2
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Sundby/Kløvermarken
Hvidovre IF 5
Sundby/Kløvermarken
4.
søndag
10.40
Bispebjerg BK 1
Herrer
U7
U7 Drenge (14) Uøvet 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 14
Lersøparken
Hvidovre IF 4
Lersøparken
4.
søndag
11.30
Hvidovre IF (1)
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Dragør BK
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
11.30
BK Fix
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF (2)
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
11.30
KB 9
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde • Pulje 4
Fælledparken
Hvidovre IF 1
Fælledparken
4.
søndag
11.30
Hvidovre IF 1
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 7
Gentofte Sportspark - kunst 1
Aakanden GF 1
Gentofte Sportspark - kunst 1
4.
søndag
11.30
Vanløse IF 2
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Kunst, Vanløse I P
Hvidovre IF 2
Kunst, Vanløse I P
4.
søndag
11.30
Hvidovre IF 2
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Aakanden GF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
søndag
11.50
Hvidovre IF (1)
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
11.50
Dragør BK
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF (2)
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
11.50
Hvidovre IF 1
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde • Pulje 4
Fælledparken
BK Skjold 1
Fælledparken
4.
søndag
11.50
Hvidovre IF 1
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 7
Gentofte Sportspark - kunst 1
BK Union 1
Gentofte Sportspark - kunst 1
4.
søndag
11.50
Jægersborg BK 1
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Kunst, Vanløse I P
Hvidovre IF 2
Kunst, Vanløse I P
4.
søndag
11.50
Hvidovre IF 2
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
KB 6
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
søndag
12.00
Hvidovre IF
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår • P2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Bane 4
Tårnby FF
Avedøre Stadion Kunstgræs
Bane 4
4.
søndag
12.10
Hvidovre IF (2)
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 3v3 Efterår - 5. runde • Pulje 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF (1)
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4.
søndag
12.10
Hvidovre IF 1
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde • Pulje 4
Fælledparken
GVI 1
Fælledparken
4.
søndag
12.10
Hvidovre IF 2
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Kunst, Vanløse I P
BK Fix 4
Kunst, Vanløse I P
4.
søndag
12.10
KB 5
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
søndag
12.45
B 1903 2
Herrer
U13
U13 Drenge M (08) 8M Efterår • Mester B
B1903
Hvidovre IF 2
B1903
4.
søndag
13.00
Hvidovre IF 2
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde • Pulje 5
Fælledparken
KB 11
Fælledparken
4.
søndag
13.00
Hvidovre IF 3
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
Lersøparken
Bispebjerg BK 2
Lersøparken
4.
søndag
13.00
Nørrebro United 1
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
søndag
13.20
BK Skjold 2
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde • Pulje 5
Fælledparken
Hvidovre IF 2
Fælledparken
4.
søndag
13.20
Hvidovre IF 3
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
Lersøparken
Nørrebro United 4
Lersøparken
4.
søndag
13.20
Kastrup BK 1
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
søndag
13.40
GVI 2
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde • Pulje 5
Fælledparken
Hvidovre IF 2
Fælledparken
4.
søndag
13.40
BK Hekla 2
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 5
Lersøparken
Hvidovre IF 3
Lersøparken
4.
søndag
13.40
Hvidovre IF 3
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
KB 9
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
søndag
14.00
Hvidovre IF
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Skjold
Hvidovre IF's baner
Bane 3
4.
søndag
14.00
Hvidovre IF
Kvinder
Senior
KS, Kvinder Efterår • KSK E
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Skjold
Hvidovre IF's baner
Bane 2
4.
søndag
14.30
BK Skjold 3
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde • Pulje 6
Fælledparken
Hvidovre IF 3
Fælledparken
4.
søndag
14.30
KB 12
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde • Pulje 6
Fælledparken
Hvidovre IF 3
Fælledparken
4.
søndag
14.30
Hvidovre IF 2
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Jægersborg
Aakanden GF Xtra
Jægersborg
4.
søndag
14.30
Hvidovre IF 3
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Frem, Valby IP
Vanløse IF 5
Frem, Valby IP
4.
søndag
14.30
Hvidovre IF 1
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Hvidovre IF's baner
Bane 4
B 93 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
søndag
14.50
Hvidovre IF 3
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Efterår - 3. runde • Pulje 6
Fælledparken
BK Rødovre 1
Fælledparken
4.
søndag
14.50
Nørrebro United 2
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Jægersborg
Hvidovre IF 2
Jægersborg
4.
søndag
14.50
Hvidovre IF 3
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Frem, Valby IP
BK Frem 2
Frem, Valby IP
4.
søndag
14.50
Sundby BK 2
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 1 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 8
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
4.
søndag
15.00
Vendsyssel FF
Herrer
Senior
1. division 2020/21 • 1.Division
Nord Energi Arena
Hvidovre
Nord Energi Arena
4.
søndag
15.10
Jægersborg BK 1
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 2 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Jægersborg
Hvidovre IF 2
Jægersborg
4.
søndag
15.10
B 93 5
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 3 5v5 Efterår - 5. runde • Pulje 1
Frem, Valby IP
Hvidovre IF 3
Frem, Valby IP
4.
søndag
16.00
FA 2000 2
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Efterår • P2 A
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1
Hvidovre IF 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1
5.
mandag
17.45
Hvidovre IF 2
Herrer
U13
U13 Drenge M (08) 8M Efterår • Mester B
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
B 93 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
5.
mandag
20.00
Vestia
Herrer
Senior
U21 A, 2020 efterår (1999 og yngre) • Pulje 2
Kunst, Bavnehøj IA
Hvidovre IF
Kunst, Bavnehøj IA
6.
tirsdag
17.45
Hvidovre IF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår • Pulje 1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
A27
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
6.
tirsdag
18.30
Hvidovre IF
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Efterår • P2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 1
Nørrebro United 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 1
6.
tirsdag
19.00
Hvidovre IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (06) efterår • Pulje 1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
AB
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
6.
tirsdag
19.00
FC Roskilde
Herrer
U16
U16 Drenge Reservehold Øst 20/21 (05) • P2
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Hvidovre IF
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
7.
onsdag
16.00
KFUM
Herrer
Senior
Sydbank Pokalen 2020/21 • Pulje 1
Emdrupparken
Hvidovre
Emdrupparken
7.
onsdag
19.30
Hvidovre IF/ Friheden
Herrer
M+50
M+50 M 7M Efterår • P1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Bane 4
Rødovre
Avedøre Stadion Kunstgræs
Bane 4
8.
torsdag
21.00
FC Knöedel
Herrer
M+40
M+40 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, Ryparken
Hvidovre IF
Kunst, Ryparken
9.
fredag
17.35
Vanløse (1)
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 2
Kunst, Vanløse I P
Hvidovre IF
Kunst, Vanløse I P
10.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
Herrer
U14
U14 Drenge (07) 7M Efterår • P1
Hvidovre IF's baner
Kunst 2
AB Tårnby
Hvidovre IF's baner
Kunst 2
10.
lørdag
10.00
FA 2000 2
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Hvidovre IF 2
Kunst, Jens Jessens Vej
10.
lørdag
10.00
KB 5
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (08) 8M Efterår • P2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 10
Hvidovre IF 3
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 10
10.
lørdag
12.00
Kastrup 2
Herrer
U17
U17 Drenge M (04-05) Efterår • Mester
Røllikevej
Hvidovre IF 2
Røllikevej
10.
lørdag
13.30
Sønderbro Fight
Herrer
M+50
M+50 1 7M Efterår • P1
Kløvermarken
Hvidovre IF
Kløvermarken
10.
lørdag
16.00
Hvidovre IF 2
Herrer
Senior
KS Herre 20/21 • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 2
NB Bornholm
Hvidovre IF's baner
Bane 2
11.
søndag
10.00
Hvidovre IF
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (07) 7M Efterår • P2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
B 1908
Hvidovre IF's baner
Bane 4
11.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
KB 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
11.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 3
CIK 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
11.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Aakanden GF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
11.
søndag
10.00
Nørrebro United
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • P2
Kunst, Mimersparken
Hvidovre IF
Kunst, Mimersparken
11.
søndag
12.00
Hvidovre IF
Kvinder
U16
U16 Piger M (05-06) Efterår • Mester
Hvidovre IF's baner
Bane 3
AB Tårnby
Hvidovre IF's baner
Bane 3
11.
søndag
12.00
Hvidovre IF 3
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P13
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hellas 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
11.
søndag
12.00
Sundby 2
Kvinder
Senior
KS, Kvinder Efterår • KSK E
Kunst, Sundby/Kløvermarken
19 (Kunst)
Hvidovre IF
Kunst, Sundby/Kløvermarken
19 (Kunst)
11.
søndag
12.00
Husum
Kvinder
U14
U14 Piger M (07) Efterår • Pulje 1
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Hvidovre IF 2
Kunst, Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
11.
søndag
14.00
Hvidovre IF
Herrer
M+32
M+32 Øst Efterår 2020 • Øst
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Fredensborg BI
Hvidovre IF's baner
Bane 2
16.
fredag
18.30
Hvidovre
Herrer
Senior
1. division 2020/21 • 1.Division
PRO VENTILATION ARENA
Silkeborg IF
PRO VENTILATION ARENA
17.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
Herrer
M+40
M+40 1 Efterår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Pioneren
Hvidovre IF's baner
17.
lørdag
12.00
Næsby
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
ALPI Arena Næsby
Stadion
Hvidovre IF
ALPI Arena Næsby
Stadion
17.
lørdag
14.15
Næsby
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
ALPI Arena Næsby
Bane 2
Hvidovre IF
ALPI Arena Næsby
Bane 2