Menu
Ugens hjemmekampe
December 2022
10.
lørdag
10.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Ryparken Idrætsanlæg
Bk. Skjold (1)
Ryparken Idrætsanlæg
10.
lørdag
11.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Ryparken Idrætsanlæg
Nørrebro United (4)
Ryparken Idrætsanlæg
11.
søndag
09.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Dragør Bk.
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
11.
søndag
09.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 4
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A
LSF
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A
11.
søndag
09.30
Hvidovre IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
B.93 (1)
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
11.
søndag
09.30
Hvidovre IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 7
Greve Idræts Center
Bane 8-7 A
Greve Fodbold (1)
Greve Idræts Center
Bane 8-7 A
11.
søndag
09.30
Hvidovre IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2
Valby Idrætspark
KB
Valby Idrætspark
11.
søndag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Hekla
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
11.
søndag
10.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 4
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A
Brøndbyernes IF
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A
11.
søndag
10.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Ishøj Idrætscenter
Brøndbyernes IF
Ishøj Idrætscenter
11.
søndag
10.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2
Valby Idrætspark
Køge BK
Valby Idrætspark
11.
søndag
11.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
Nørrebro United
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
12.
mandag
18.15
Hvidovre IF
-
Herrer
Senior
Træningskamp Herre KS • Pulje 1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
PI Fodbold
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
14.
onsdag
20.00
Hvidovre IF
-
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Øst
Albertslund Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Herstedøster IC
Albertslund Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Ugens udekampe
December 2022
10.
lørdag
10.30
BK Frem
-
Herrer
U10
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Ryparken Idrætsanlæg
Hvidovre IF
Ryparken Idrætsanlæg
10.
lørdag
11.00
Tuse IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 3
Tuse Kunstgræsbane
Hvidovre IF
Tuse Kunstgræsbane
10.
lørdag
13.30
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 17
-
Herrer
U13
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 3
Hvidovre IF
Idrætsby 13
Lyngby Stadion
Kunst 3
11.
søndag
09.00
Sundby Bk.
-
Herrer
U8
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Hvidovre IF
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
11.
søndag
09.00
BK Frem
-
Herrer
U8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 7
Greve Idræts Center
Bane 8-7 B
Hvidovre IF
Greve Idræts Center
Bane 8-7 B
11.
søndag
09.00
Fremad Valby
-
Kvinder
U10
U10 Piger 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2
Valby Idrætspark
Kunstbane 6 - 5C
Hvidovre IF
Valby Idrætspark
Kunstbane 6 - 5C
11.
søndag
09.30
FA 2000
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Hvidovre IF 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
11.
søndag
09.30
Taastrup FC (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 4
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A
Hvidovre IF
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 2 - Sektion A
11.
søndag
09.30
Hareskov IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 3
Ishøj Idrætscenter
Hvidovre IF
Ishøj Idrætscenter
11.
søndag
10.00
FC Helsingør
-
Herrer
U12
Træningskamp U12 SU - Drenge • Pulje 1
Helsingør "Ny Stadion" OPV
Hvidovre IF
Helsingør "Ny Stadion" OPV
11.
søndag
10.00
FC Helsingør
-
Herrer
U12
Træningskamp U12 SU - Drenge • Pulje 1
Helsingør "Ny Stadion" OPV
Hvidovre IF
Helsingør "Ny Stadion" OPV
11.
søndag
10.00
Bk. Hellas
-
Herrer
U8
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 7
Greve Idræts Center
Bane 8-7 B
Hvidovre IF
Greve Idræts Center
Bane 8-7 B
11.
søndag
10.30
BK Hellas
-
Herrer
U8
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Hvidovre IF
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
11.
søndag
11.30
Bagsværd BK
-
Kvinder
U10
U10 Piger 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
Hvidovre IF
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
11.
søndag
12.00
Husum Bk
-
Kvinder
U10
U10 Piger 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
Hvidovre IF
Husumparken
Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
11.
søndag
14.15
BK Friheden
-
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge Liga 2 • Pulje 1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Hvidovre IF
Avedøre Stadion Kunstgræs
14.
onsdag
17.30
FC Bella
-
Kvinder
U16
U16 Piger 1-2 (07/08) VinterBOLD • Pulje 3
Gladsaxe Stadion
Hvidovre IF
Gladsaxe Stadion