Menu
Ugens hjemmekampe
Maj 2021
8.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
HIK 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
8.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (07) Forår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
FA 2000 2
Hvidovre IF's baner
Bane 3
8.
lørdag
10.00
Hvidovre IF 2
-
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 8v8 3 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Bk Fix
Hvidovre IF's baner
Bane 4
8.
lørdag
10.20
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
KB 2
Sundby Idrætspark
8.
lørdag
10.20
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 10
KB. Pile Alle
Østerbro IF 3
KB. Pile Alle
8.
lørdag
10.40
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 10
KB. Pile Alle
KB 8
KB. Pile Alle
8.
lørdag
11.15
Hvidovre IF
-
Herrer
M+45
M+ 45 1 7M Forår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Brønshøj BK
Hvidovre IF's baner
Bane 4
8.
lørdag
11.15
Hvidovre IF/Friheden
-
Herrer
M+50
M+ 50 M 7M Forår • Mester
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Fr.holm Sydhavnen
Hvidovre IF's baner
Bane 4
8.
lørdag
12.00
Hvidovre IF 2
-
Kvinder
U14
U14 Piger M (07) Forår • P1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Sundby
Hvidovre IF's baner
Bane 3
8.
lørdag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 2
B93
Hvidovre IF's baner
Bane 2
9.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
HIK 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
9.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge (09) 8v8 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 3
BK Fix 3
Hvidovre IF's baner
Bane 3
9.
søndag
10.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Frem, Valby IP
Fremad Valby 1
Frem, Valby IP
9.
søndag
10.00
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Rådvadsvej
BK Stefan 1
Rådvadsvej
9.
søndag
10.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Øst 2 (05) forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Husum Bk
Hvidovre IF's baner
Bane 2
9.
søndag
10.20
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
Husum BK 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
9.
søndag
10.20
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 7
Vigerslevparken
BK Hellas 1
Vigerslevparken
9.
søndag
10.20
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 8
Fælledparken
BK Hellas 2
Fælledparken
9.
søndag
10.40
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Frem, Valby IP
BK Frem 1
Frem, Valby IP
9.
søndag
10.40
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 7
Vigerslevparken
Fremad Valby 1
Vigerslevparken
9.
søndag
10.40
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 8
Fælledparken
Fremad Valby 2
Fælledparken
9.
søndag
11.15
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
KB 1
Hvidovre IF's baner
Bane 3
9.
søndag
11.15
Hvidovre IF 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 3
Østerbro IF 3
Hvidovre IF's baner
Bane 3
9.
søndag
11.50
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Holmens IA
B 1908 4
Holmens IA
9.
søndag
11.50
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
KB 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
12.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (04-05) • Øst 2
Hvidovre IF's baner
Bane 2
Køge 2
Hvidovre IF's baner
Bane 2
9.
søndag
12.10
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Holmens IA
Ørestad IF 3
Holmens IA
9.
søndag
12.30
Hvidovre IF 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Vanløse I P
Vanløse IF 5
Vanløse I P
9.
søndag
13.00
Hvidovre IF 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
AC Amager Academy
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
13.00
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Vestamager Idrætsanlæg
Kunst 8 B
BK Vestia 2
Vestamager Idrætsanlæg
Kunst 8 B
9.
søndag
13.20
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Vestamager Idrætsanlæg
Kunst 8 B
FA 2000 2
Vestamager Idrætsanlæg
Kunst 8 B
9.
søndag
13.40
Hvidovre IF 1
-
Kvinder
U10
U10 Piger (11) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Vestamager Idrætsanlæg
Kunst 8 B
Tårnby FF 1
Vestamager Idrætsanlæg
Kunst 8 B
9.
søndag
14.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • P2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
B93 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
14.30
Hvidovre IF 2
Lukket
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Kunst 2A
AB Tårnby 4
Lukket
Sundby/Kløvermarken
Kunst 2A
9.
søndag
15.10
Hvidovre IF 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Kunst 2A
BK Hekla 2
Sundby/Kløvermarken
Kunst 2A
11.
tirsdag
19.00
Hvidovre IF
-
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Forår • P1
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 3
Skjold
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 3
13.
torsdag
12.00
Hvidovre IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
Avedøre Stadion Kunstgræs
Slagelse B&I
Avedøre Stadion Kunstgræs
13.
torsdag
14.30
Hvidovre IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2020/21 • Div
Avedøre Stadion Kunstgræs
Slagelse B&I
Avedøre Stadion Kunstgræs
Ugens udekampe
Maj 2021
8.
lørdag
10.00
HIK 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (10) 8v8 2 Forår • Pulje 2
Kunst, HIK
Hvidovre IF 2
Kunst, HIK
8.
lørdag
10.00
Husum Bk
-
Kvinder
U12
U12 Piger (09) 8v8 2 Forår • Pulje 1
Husumparken
Bane 4 (7-mands) - græs
Hvidovre IF
Husumparken
Bane 4 (7-mands) - græs
8.
lørdag
10.00
B 1908 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 1
Sundby Idrætspark
8.
lørdag
10.40
FB 1
-
Kvinder
U7
U7 Piger (14) 3v3 1 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 1
Sundby Idrætspark
8.
lørdag
12.00
B 1903 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (07) Forår • P4B
B1903
Bane 2
Hvidovre IF 3
B1903
Bane 2
8.
lørdag
12.00
Bk. Skjold
-
Herrer
Senior
Oprykningsspil KS • Pulje 1
Kunst, Fælledparken
Hvidovre IF 2
Kunst, Fælledparken
8.
lørdag
14.00
FA 2000
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (07) forår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1
Hvidovre IF
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 1
9.
søndag
10.00
FB 3
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 5
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 4
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
10.00
Aakanden GF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (08) 8M Forår • P1
Gentofte Sportspark - kunst 1
Hvidovre IF 2
Gentofte Sportspark - kunst 1
9.
søndag
10.00
FA 2000 2
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
Hvidovre IF 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
9.
søndag
10.00
BK Pioneren 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 7
Vigerslevparken
Hvidovre IF 1
Vigerslevparken
9.
søndag
10.00
KB 5
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3v3 Forår • Pulje 8
Fælledparken
Hvidovre IF 2
Fælledparken
9.
søndag
10.00
Husum BK 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 6
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
Hvidovre IF 2
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
9.
søndag
10.00
FB 4
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 5
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
10.20
KB 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Frem, Valby IP
Hvidovre IF 1
Frem, Valby IP
9.
søndag
10.20
Ørestad IF 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Rådvadsvej
Hvidovre IF 3
Rådvadsvej
9.
søndag
10.20
BK Rødovre 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 5
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 4
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
10.20
BK Skjold 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 6
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
Hvidovre IF 2
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
9.
søndag
10.40
BK Fix 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 2
Rådvadsvej
Hvidovre IF 3
Rådvadsvej
9.
søndag
10.40
Fremad Valby 3
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 5
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 4
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
10.40
Sundby BK 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5v5 Forår • Pulje 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
Hvidovre IF 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
9.
søndag
10.40
Fremad Valby 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 6
Husumparken
Bane 9 (3-mands) - græs
Hvidovre IF 2
Husumparken
Bane 9 (3-mands) - græs
9.
søndag
10.40
BK Hekla 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår • Pulje 6
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 5
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
11.30
CIK 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Holmens IA
Hvidovre IF 2
Holmens IA
9.
søndag
11.30
Fremad Amager 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 3
Sundby Idrætspark
9.
søndag
11.30
Vanløse IF 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
11.30
FA 2000 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
11.50
BK Vestia 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 3
Sundby Idrætspark
9.
søndag
11.50
BK Fix 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
12.10
B 1908 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 4 Forår • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 3
Sundby Idrætspark
9.
søndag
12.10
KB 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
12.10
B.1908 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår • Pulje 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
12.45
FC Helsingør
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (06) forår • Pulje 1
Helsingør "Ny Stadion" OPV
Hvidovre IF
Helsingør "Ny Stadion" OPV
9.
søndag
12.50
BK Fix 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Vanløse I P
Hvidovre IF 4
Vanløse I P
9.
søndag
13.00
BK Hellas 2
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
13.00
HIK 2
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 5
Fælledparken
Hvidovre IF 1
Fælledparken
9.
søndag
13.10
KB 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Vanløse I P
Hvidovre IF 4
Vanløse I P
9.
søndag
13.20
FA 2000 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
13.20
BK Vestia 4
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
13.20
BK Skjold 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 5
Fælledparken
Hvidovre IF 1
Fælledparken
9.
søndag
13.40
B 93 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår • Pulje 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 1
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
13.40
GVI 4
-
Herrer
U8
U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår • Pulje 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
Hvidovre IF 3
Hvidovre IF's baner
Bane 4
9.
søndag
13.40
Fremad Valby 1
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår • Pulje 5
Fælledparken
Hvidovre IF 1
Fælledparken
9.
søndag
14.00
FB 8
Ikke muligt pga. Covid-19 | Tilskuere ingen adgang
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Forår • P9
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunstbane 5
Hvidovre IF 3
Ikke muligt pga. Covid-19 | Tilskuere ingen adgang
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunstbane 5
9.
søndag
14.50
Sundby BK 5
-
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Kunst 2A
Hvidovre IF 2
Sundby/Kløvermarken
Kunst 2A
10.
mandag
19.00
AB
-
Herrer
M+32
M+32 Øst 2021 • Øst
Akademisk Boldklub
Hvidovre IF
Akademisk Boldklub
11.
tirsdag
17.30
Amager FF
-
Herrer
M+45
M+ 45 1 7M Forår • P1
Kunst, John Tranums Alle
Hvidovre IF
Kunst, John Tranums Alle
11.
tirsdag
19.45
Union
-
Herrer
M+50
M+ 50 M 7M Forår • Mester
Kunst, Genforeningspladsen
Hvidovre IF/Friheden
Kunst, Genforeningspladsen
12.
onsdag
19.00
Fremad Amager
-
Herrer
Senior
1. Division Kvalifikationsspil 2020/21 • Pulje 1
Sundby I P. Opvisn.
Hvidovre
Sundby I P. Opvisn.
13.
torsdag
18.30
Fredensborg BI
Omkl. 1 - HERRER SENIOR
-
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Bane 1 - Opvisningsbane
Hvidovre IF
Omkl. 7 - HERRER SENIOR GÆSTER
Fredensborg Stadion
Bane 1 - Opvisningsbane
13.
torsdag
18.30
Fix
-
Kvinder
Senior
KS Kv Forår • KSK
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hvidovre IF
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej